Zbiórka na leczenie Maksia trwa. Do uzbierania zostało kilkaset tysięcy

0
Fot. Zdjęcie ze strony zbiórki na siepomaga.pl
Trwa zbiórka pieniędzy na Maksia Mareckiego z Ostrowa Wielkopolskiego, który walczy z nawrotem bardzo ciężkiego nowotworu. Chłopiec przebywa już w szpitalu w Barcelonie, gdzie tamtejsi lekarze podjęli się leczenia. Potrzebne jest jednak wciąż sporo pieniędzy, by walkę z rakiem przeprowadzić od początku do końca.

Maks Marecki to ośmiolatek, który od pięciu lat walczy z nowotworem. Gdy po pierwszej batalii wszystko wydawało się być na dobrej drodze do zdrowia, nowotwór postanowił zaatakować kolejny raz. Tym razem wrócił silniejszy. Najnowsze badania chłopca wskazują, że doszło do drugiej wznowy.

Leczenia Maksia podjęli się lekarze z Barcelony, gdzie chłopiec otrzyma przeciwciała innej generacji. Udało się uzbierać 50 tysięcy euro, by walka o życie chłopca została rozpoczęta. Wciąż jednak brakuje sporej sumy pieniędzy na dalszą część walki z rakiem. „Na tę chwilę udało się i Maksiu ma remisję, z czego się bardzo cieszymy. Jesteśmy jednak pełni pokory, bo wiemy, z jakim przeciwnikiem się nasz synek się mierzy. W najbliższych dniach Maksiu zacznie immunoterapię. Żebyśmy mogli tu być i walczyć, potrzebujemy Twojej pomocy. Maksio jej potrzebuje, żeby jego życie nie zgasło w wieku 8 lat” – piszą rodzice chłopca na stronie zbiórki.

Rodzice informują, że nowotwór, z który mierzy się ich syn jest bardzo podstępny i w każdej chwili może dojść do wznowy.

LINK DO ZBIÓRKI ZNAJDZIECIE POD TYM LINKIEM

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick