DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Zamów kuriera InPost bez wychodzenia z domu - przegląd oferty

Szybkie przesyłki kurierskie InPost to usługi, które cieszą się największą popularnością w branży transportowej w Polsce. Oprócz możliwości zlecenia wysyłki kurierem InPost pojawia się też opcja doręczenia paczek bezpośrednio do punktów odbioru zlokalizowanych w całej Polsce. To znacznie skraca czas potrzebny firmie na realizację usługi. Dowiedz się, jak zamówić kuriera InPost i ile to kosztuje.

InPost wysyłka – dostępne usługi

Jeśli chodzi o usługi kurierskie InPost wysyłka paczek jest dostępna zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Jeśli prowadzisz własny sklep internetowy, koniecznie zdecyduj się na nawiązanie współpracy z tym przewoźnikiem.

Podstawowe usługi w ramach przesyłek kurierskich InPost to:

  • Tani kurier InPost z usługą door to door dla paczek o wadze do 50 kilogramów i maksymalnej sumie boków do 220 cm.
  • Usługi paczkomatowe dla firm z dostawą w ciągu jednego dnia roboczego dla paczek o wadze do 25 kilogramów.
  • Ekspresowe zwroty towarów wysyłanych za pośrednictwem kurierów InPost oraz usługi paczkomatowej za opłatą od 10,70 zł brutto.

Oczywiście przesyłki kurierskie InPost i paczkomaty są także dostępne dla osób prywatnych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o dostępnych wariantach współpracy, przejdź na stronę: https://www.globkurier.pl/oferta/przewoznicy/inpost. Na GlobKurier bez problemu zamówisz kuriera InPost pod wskazaną lokalizację celem odebrania przygotowanych przesyłek.

Przesyłki kurierskie InPost – cena

Koszty związane z usługami firmy InPost są uzależnione od kilku czynników:

  • liczba miesięcznie wysyłanych paczek,
  • waga i gabaryty przesyłek,
  • miejsce i kraj doręczenia paczki,
  • wybrany środek transportu.

W praktyce im cięższe paczki, tym wyższe ceny przewozu przez firmę transportową. Niemniej jednak regularnie wysyłane przesyłki kurierskie InPost to spore oszczędności, szczególnie dla firm. W przypadku ofert handlowych koszty współpracy z kurierami InPost zaczynają się od kilku złotych za jednostkową przesyłkę na terenie Polski.

Zamów kuriera InPost w GlobKurier

W firmie InPost wysyłka za pośrednictwem portalu GlobKurier jest wyjątkowo prosta. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią formą transportu dla przygotowanych przesyłek. Kilka dostępnych opcji to:

  • dom/firma – dom/firma,
  • dom/firma– paczkomat,
  • paczkomat – paczkomat.

Dodatkowo przesyłki kurierskie InPost można nadawać z wykorzystaniem wielu usług dodatkowych. Najpopularniejsze to: pobranie pieniężne podczas doręczenia przesyłki przez kuriera InPost, powiadomienia e-mail oraz SMS, odbieranie dokumentów zwrotnych, a także doręczenie przesyłek kurierskich w soboty.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz