Zakażony 51-latek z powiatu krotoszyńskiego to były dyrektor w krotoszyńskim Mahle

4
Fot. ThisisEngineering RAEng / Unsplash
Drugi potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem to 51-latek z powiatu krotoszyńskiego, który jeszcze do niedawna był dyrektorem jednego z działów w krotoszyńskim oddziale firmy Mahle. Okazuje się, że to syn zakażonego 85-latka, o którym Ministerstwo Zdrowia poinformowało w poniedziałek w godzinach porannych.

Wieczorem Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem w kraju. Wśród nich jest 51-letni mężczyzna z powiatu krotoszyńskiego, który do lutego 2020 roku pełnił funkcję dyrektora w krotoszyńskim oddziale firmy Mahle.

CZYTAJ: Nowy Łowczy Krajowy pochodzi z powiatu krotoszyńskiego

Zakażony 51-latek pochodzący z powiatu krotoszyńskiego to syn chorego 85-latka, którego pozytywny wynik badania ogłosiło dziś rano Ministerstw Zdrowia. – Niestety, wynik okazał się dodatni. Tym samym mamy już dwa przypadki zarażenia koronawirusem na terenie powiatu krotoszyńskiego. 51-latek przebywał w Belgii, po powrocie do domu zaraził ojca – powiedziała portalowi krotoszynska.pl Natalia Snadna, kierownik sekcji nadzoru Powiatowej Stacji Stanitarno-Epidemiologicznej w Krotoszynie.

CZYTAJ: 85-latek zaraził się od syna. To były dyrektor w krotoszyńskim Mahle

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. 16
    2

    Nieodpowiedzialna rodzina która początkowo zataiła fakt przebywania za granicą. Najmniejszy wymiar kary. Oby pracownicy SOR nie zachorowali.

  2. 5
    3

    Jak można być tak bezmyślnym. Dyrektor a w głowie mózg pusty, naraził i zaraził wiele osób. Szok, powinien mieć karę równowartość szkód jakie zrobił a życie ludzkie jest bezcenne więc powinien żyć z tym sumieniem do końca życia

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick