Wysokie zarobki w Victorii Skarszew? „Zanim przyszedłem do klubu, też o tym słyszałem”

0
Kwestia zarobków w sporcie często elektryzuje nie tylko kibiców, ale i piłkarzy czy działaczy innych klubów. W lokalnym środowisku można usłyszeć, że w V lidze to Victoria Skarszew dyktuje warunki finansowe. W Trzeciej Połowie zapytaliśmy trenera Dawida Jóźwiaka o to, ile jest prawdy w tych plotkach. Szczegóły na wlkp24.info.

Ile się zarabia w Victorii Skarszew? Chodzą słuchy, że całkiem sporo. Wieść gminna niesie, że powyżej średniej ligowej. Zadaliśmy to pytanie trenerowi zespołu – Dawidowi Jóźwiakowi, który był gościem Trzeciej Połowy w Telewizji Proart. – Zanim przyszedłem do klubu, też o tym słyszałem i też wszyscy tak mówili. Ale będąc już tam, w środku, uważam, że jest to po prostu wyssane z palca – powiedział szkoleniowiec V-ligowego zespołu.

CZYTAJ TEŻ: Popis Jamesa Florence’a. Arena Ostrów dalej niezdobyta!

Jego zdaniem tego typu pogłoski powstały po to, żeby wprowadzić zamęt, który ma przeszkodzić klubowi w w rozwoju. – Wiemy, ile kosztuje pozyskanie jednego zawodnika. Może inaczej to wygląda z zewnątrz, a inaczej od środka – dodał.

Victoria Skarszew po czterech ligowych meczach ma 12 punktów i zajmuje pierwsze miejsce ex aequo z Polonią Leszno. W środę pokonała Ostrovię 1909 w 1/16 finału Okręgowego Pucharu Polski na szczeblu kaliskim 4:2.

Sponsor programu:

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick