Wyremontują drogę wjazdową do szpitala. „Inwestycja nie spektakularna, ale potrzebna”

6
screen z Google Street View
Starosta Ostrowski Paweł Rajski zapowiedział remont drogi wjazdowej do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim. Od lat nie jest ona w najlepszym stanie. Wiele łat i nierówności to codzienność dla kierowców karetek, pacjentów, pracowników i mieszkańców, którzy przyjeżdżają do lecznicy każdego dnia.

Kto musiał wjechać na teren szpitala w Ostrowie Wielkopolskim główną bramą, ten doskonale wie, że nawierzchnia prowadząca od ul. Limanowskiego do miejsc parkingowych zlokalizowanych na terenie lecznicy, nie jest w najlepszym stanie. Dziury były wielokrotnie łatane dolewanym punktowo asfaltem, a to spowodowało, że powstały kolejne nierówności.

Starosta Paweł Rajski zapowiedział, że droga zostanie wreszcie wyremontowana. I to nie tylko na wjeździe od ul. Limanowskiego do szlabanu, a znacznie dalej. Przy gigantycznych inwestycjach w szpitalu ta nie będzie najbardziej spektakularna, ale także jest potrzebna. Czas na remont drogi wjazdowej do naszego szpitala. Nowa nawierzchnia powstanie aż za lądowisko helikopterów” – poifnormował starosta na fanpage’u.

Lądowisko dla helikopterów znajduje się za głównymi budynkami szpitala, w których zlokalizowano poszczególne oddziały i Szpitalny Oddział Ratunkowy. Jest ono usytuowane także za miejscem postoju karetek pogotowia. Ona często dziesiątki razy dziennie pokonują asfaltową drogę wjazdową na teren szpitala wyjeżdżając do pacjentów i przywożąc ich tej placówki.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. 10

    Przy okazji proszę o reorganizacje opłat wjazdów na teren szpitala. Opłata nie gwarantuje miejsca parkingowego. Jeśli dla przykładu będę musiał 5 razy wjechać w jeden dzień, muszę zapłacić 5 razy powinien być bilet dzienny

  2. 4
    1

    Brawo Wy. W końcu ktoś to zauważył. Mamy taki fajny szpital, a dookoła syf. Nowa droga i nowe nasadzenia na terenie szpitala. Zasypać to coś co się zowie fontanna i zrobić mały park. Żeby to ładnie wyglądało.

    • Tylko ten zbiornik jest pożarowym i zarazem stawikiem , przy tym stawiku urzędują różni ma być atrakcja dla odwiedzających i pacjentów, a nie …

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick