Wypadek na Traugutta. Reanimowano kobietę. Jedno auto wpadło do ogródka [ZDJĘCIA] [AKTUALIZACJA]

7
Jedna osoba została ranna w wypadku, do którego doszło na ulicy Traugutta w Ostrowie Wielkopolskim. Poszkodowaną kobietę trzeba było reanimować. Następnie została przetransportowana do szpitala. Jeden z samochodów, które wzięły udział w zdarzeniu, staranował płot i zatrzymał się w ogródku. Skrzyżowanie z ul. Skorupki jest całkowicie zablokowane. Na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnej oraz policja.

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 9.00. Na miejsce zostały skierowane straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe, które zajęło się pomocą poszkodowanej kobiecie, która wymagała reanimacji. – Zdarzenie miało miejsca na Traugutta, ale na czas działań wyłączono z ruchu skrzyżowanie z ul. Skorupki. Na miejscu pracują nasze trzy zastępy. Policja prowadzi swoje działania – mówi dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

To już trzeci tragiczny wypadek w ciągu ostatnich godzin. W nocy doszło do śmiertelnego wypadku w okolicach Zielonej Łąki na DK11 pod Pleszewem. W wyniku zderzenia osobówki z samochodem ciężarowym, kierowca auta osobowego zmarł na miejscu. Kolejny wypadek wydarzył się na DK11 w Kowalewie. Kobieta z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala.

WIĘCEJ NA TEMAT OBU ZDARZEŃ PRZECZYTASZ POD TYM LINKIEM

AKTUALIZACJA – 10.54

– Zderzyły się range rover i peugeot. Kobieta, która najbardziej ucierpiała, jechała pierwszym z tych pojazdów. Policja cały czas pracuje na miejscu – mówi sierż. sztab. Małgorzata Łusiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

 1. 7
  1

  Dlaczego nie napiszecie że ucierpiała ponieważ nie miała zapiętych pasów, przecież to dobra przestroga, widać to po zdjęciach doskonale.

  • z pasami masz 50/50 mogą uratować życie ale nie muszą!! Ile było przypadków ,że ktoś wyleciał z auta bo nie miał zapiętych pasów i to uratowało mu życie !

 2. 23
  1

  A dlaczego nie napiszecie prawdy, że żyje dlatego, że jeden mężczyzna wyciągnął ją z samochodu, a inny rozpoczął reanimację i to ten mężczyzna przywrócił czynności życiowe. potem pojawiła się straż! Brawa dla tych panów. I proszę redakcję i to nie po raz pierwszy o pisanie prawdy. Ciekawe czy tu mój komentarz pozostanie, czy przez to że prawdziwy zostanie zaraz usunięty albo jak w pozostałych miejscach w ogóle nie opublikowany

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick