DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Wykorzystał 7-miesięczną dziewczynkę. Jakie są najnowsze ustalenia śledczych?

Wciąż prowadzone jest śledztwo w sprawie wykorzystania seksualnego 7-miesięcznej dziewczynki przez 26-letniego mężczyznę. Do dramatu dziecka miało dojść w marcu tego roku w Pleszewie. Podejrzany przebywa w areszcie, ale prokuratura informuje, że zachodzi konieczność przeprowadzenia badań psychologicznych. 26-latkowi grozi do 12 lat więzienia.

O sprawie informowaliśmy w marcu tego roku. Wtedy też zatrzymano 26-latka, któremu na podstawie prowadzonych ustaleń, w tym opinii biegłych lekarzy, prokurator przedstawił zarzut dopuszczenia się przestępstwa o charakterze seksualnym na szkodę osoby małoletniej, a konkretniej maleńkiego dziecka.

Prokuratura informuje, że wpłynęła część opinii biegłych, ale zachodzi jeszcze konieczność uzyskania opinii z zakresu psychiatrii i psychologii. – Ta opinia jest w potrzebna w zakresie ustalenia preferencji seksualnych tego mężczyzny. Zachodzi również konieczność zweryfikowania wersji przedstawionej przez 26-latka – mówi Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Prokurator poinformował także, że planowane jest wystąpienie do sądu z wnioskiem o przedłużenie aresztu dla podejrzanego mężczyzny.

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • B
    Bartuś

    środa, 17 maja, 2023

    Do piachu zapraszam.

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz