Wyjątkowy koncert w OCK już w sobotę!

5
"Razem jesteśmy siłą" - pod takim hasłem odbędzie się koncert charytatywny w Ostrowskim Centrum Kultury, który już 26.01 o godzinie 20.00. Dochód z biletów przeznaczony zostanie na pomoc potrzebującym na terenie powiatu ostrowskiego.

Dochód z biletów-cegiełek w cenie 40zł zostanie przeznaczony na Towarzystwo Przyjaciół Chorych-Hospicjum św. Józefa oraz Stowarzyszenie Ostrowianie Dzieciom Specjalnej Troski. Dodatkowo w OCK-u będzie można znaleźć wolontariuszy więc pomóc będzie można jeszcze bardziej.

A w repertuarze usłyszymy między innymi Adama Wasielę z przyjaciółmi, Macieja Balcara, Agnieszkę Grajnert, Olę Kiełb z zespołem “Wyspa” oraz innych muzyków.

Informujemy, że bilety na koncert są jeszcze do nabycia w kasie Ostrowskiego Centrum Kultury!

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. 5
    1

    Jak występuje Balcar, to mi się kojarzy, że bilety są za darmo z Urzędu Miasta. Tak jak to było za prezydenta Torzyńskiego, który zapłacił z publicznych pieniędzy za wydanie płyty tego artysty niby promującego Ostrów Wielkopolski. Teraz obecna pani prezydent pod zacnym hasłem “Razem jesteśmy siłą” chcąc przedłużyć odczucie tragedii po zamordowanym prezydencie Adamowiczu i rozpaczliwej decyzji Jurka Owsiaka z której natychmiast się wycofał chce wydrenować kieszenie swoich wyborców na 40 złotych. Ufam i jestem przekonany, że jej się to uda.

  2. Szkoda tylko że urzedasy na tym koncercie jak na kazdy inny wchodzą za free, taki super cel w tym dzisiejszym pomaganiu… hipokryzja wladzy level UM Ostrów.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick