Wszystko w rękach Ostrovii. Chcą pierwszego miejsca

1
Trzy mecze zostały drużynie MDM Komputery TŻ Ostrovia do zakończenia rundy zasadniczej na drugoligowych torach. Wszystko jest teraz w rękach podopiecznych trenera Mariusza Staszewskiego. Komplet zwycięstw spowoduje, że biało-czerwoni wywalczą pierwsze miejsce przed play off. - To nasz cele - podkreślają ostrowianie.

Jak na razie tegoroczny sezon przebiega zgodnie z zakładanym planem. Ostrovia wspólnie ze Stalą Rzeszów miała znajdować się na drugoligowym szczycie. No i tak jest. W dziewięciu dotychczasowych meczach podopieczni trenera Mariusza Staszewskiego zanotowali siedem wygranych. Ostrowianie mają w dorobku 18 punktów. Są liderem tabeli.

Teraz w drugoligowych rozgrywkach mamy lipcową przerwę wakacyjną. Później czekają nas najważniejsze mecze w fazie play off. 29 lipca u siebie ostrowianie podejmować będą zespół Kolejarza Opole. 12 sierpnia biało-czerwoni wystartują w Krośnie, natomiast na 19 sierpnia zaplanowany jest w Ostrowie Wielkopolskim szlagierowy mecz ze Stalą Rzeszów. Trzy zwycięstwa zapewnią ostrowianom pierwsze miejsce przed fazą play off.

Cztery mecze do odjechania ma jeszcze największy rywal ostrowian, zespół Stali Rzeszów. Podopieczni Mirosława Kowalika u siebie podejmować będą zespoły z Poznania i Bydgoszczy. Rzeszowian obok spotkania w Ostrowie Wielkopolskim, czeka jeszcze mecz w Rawiczu, który odbędzie się 28 lipca. Zespół Unii Kolejarza ma w tym pojedynku wystąpić wzmocniony ekstraligowymi zawodnikami Unii Leszno.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick