Wraca liga. Ostrovia kontra Kolejarz

3
W niedzielę o godzinie 16 na torze Stadionu Miejskiego zespół MDM Komputery TŻ Ostrovia podejmować będzie zespół Kolejarza Opole. Zapowiada się ciekawe widowisko.

Teraz więc przed zespołem Ostrovii mecz z Kolejarzem Opole. To spotkanie jest powrotem do walki w lidze po kilkutygodniowej, wakacyjnej przerwie. To pierwszy mecz na torze Stadionu Miejskiego po blisko ośmiu tygodniach przerwy. No i niedzielny pojedynek na dobre rozpoczyna kluczową część tegorocznych rozgrywek. Przed nami trzy ostatnie mecze rundy zasadniczej, po której rozpocznie się walka w play off.

Niedzielny mecz zapowiada się bardzo interesująco. Do tego spotkania ostrowianie przystępują, jako lider tabeli, który w dorobku ma 18 punktów. Kolejarz zajmuje 4 miejsce. W 9 meczach podopieczni trenera Piotra Żyto zanotowali 4 zwycięstwa, przy 5 porażkach. W I rundzie, pod koniec kwietnia, ostrowianie świetnie wypadli na opolskim torze. Wygrali pewnie 51:39.

Do niedzielnego meczu zespół Ostrovii przystąpi w takim samym zestawieniu, jak to miało miejsce w trakcie ostatniego spotkania w Bydgoszczy. W składzie Kolejarza zobaczymy doskonale znanego w Ostrowie Wielkopolskim Denisa Giztullina. Obok niego na pozycjach seniorskich znajdą się: Hubert Łęgowik, Oskar Polis, Kevin Wolbert oraz Richard Lawson.

Kibiców czarnego sportu zapraszamy więc w niedzielne popołudnie na trybuny Stadionu Miejskiego. Początek spotkania Ostrovii z Kolejarzem o godzinie 16.00.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Bardzo chętnie bym się zjawił na Stadionie Miejskim, ale w taki upał zawody powinny być przesunięte na godzinę 19… Kilka lat temu to nie był problem.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick