Wiemy, kiedy otworzą basen w Kępnie. Zobacz, co oferuje [ZDJĘCIA]

5
Mieszkańcy Kępna wreszcie doczekali się nowoczesnej pływalni. "Quarium" otworzy przed nimi swoje podwoje jeszcze w grudniu. Kiedy dokładnie i co czeka na amatorów pływania? Szczegóły zdradzamy na wlkp24.info.

Dobiegła końca budowa krytej pływalni w Kępnie. “Quarium”, bo taką nazwę nosi basen w tym mieście, za kilka dni zostanie oddany do użytku. To jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w kraju. W jego skład wchodzą: sześciotorowy basen o długości 25 metrów. 20-metrowy basen rekreacyjny o głębokości do 1,25 metra z trzema torami do nauki, a także z licznymi atrakcjami wodnymi (rwąca rzeka, huśtawka wodna, gejzer powietrzny, masażery karku, podwodne ławeczki i leżanki oraz podwodne punkty masażu). W projekcie uwzględniono zjeżdżalnię o długości 78 metrów, wanny jacuzzi, a także strefa malucha z wodnym jeżykiem i słoniem, z którego trąby można zjechać prosto do basenu.

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

Nieco starsi będą mogli skorzystać m.in. ze strefy saun, łaźni parowej, sauny fińskiej oraz biosauny. Zamontowano też studnię lodową, basen z zimną wodą oraz natryski ślimakowe.

Basen kryty w Kępnie zostanie otwarty po raz pierwszy 19 grudnia o godz. 6.00 i będzie czynny przez siedem dni w tygodniu.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

 1. 15
  4

  My mamy wspaniały letni basenik, już nie mogę się doczekać czerwca (już tylko 6,5 miesiąca!!!), póki co zostawię trochę kasy w okolicznych miastach. 😀

  • 5
   1

   Takiego bajorka jak u nas nie ma nikt.I popływać można spróbować, jeśli nie będzie gorąca, i postać pod grzybkiem i nawet sobie pozjeżdżać. cicho, spokojnie, wypoczynkowo- jeśli nie ma więcej niż 23 stopnie w powietrzu.

 2. Zanim zacznę się zachwycać pojadę zobaczyć, bo ze zdjęc widzę, że to bardzo mały obiekt. Jak ludzi wejdzie tyle, ile się mieści w Ostrowie na odkrytym, to jak sardynki w puszce. I jedna zjeżdżalnia tylko? Dobrze, że w Ostrowie zaczeli od odkrytego. Teraz czas na kryty.

 3. Ostrów Nie ma ani Aquarium ani porządnego kina, małe miasteczka okoliczne mają 3d z prawdziwego zdarzenia w technologiach laserowych z ładnym nagłośnieniem i siedzeniami a my co ? XD po prostu siara na całą Polskę, wszyscy leżą i kwiczą, prawie 100 tysięczne miasto włodarzy miasta nie należało wymieniać na tych samych tylko wywalić wszystkich co do tej pory byli i dać młodych energicznych ludzi bo mamy to co mamy. Ja się pytam czy oni nie widzą, że ludzie mają już tego dość ?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick