Wieloletni dyrektor za wieloletniego dyrektora

7
Artur Derewiecki
Nowym prezesem Zakładu Energetyki Cieplnej w Ostrzeszowie został Artur Derewiecki, który zastąpił na tym stanowisku Włodzimierza Drogiego. Były dyrektor Ostrzeszowskiego Centrum Kultury pracował ostatnio jako radca prawny w urzędzie.

Artur Derewiecki zastąpi Włodzimierza Drogiego. Dotychczasowy prezes Zakładu Energetyki Cieplnej w Ostrzeszowie żegna się ze stanowiskiem po 20 latach. Jak poinformował burmistrz Patryk Jędrowiak w programie „Komentarze i opinie” w Telewizji Proart, prezes Drogi w czasie tylu lat pracy rozwinął spółkę szczególnie w zakresie ciepłownictwa, ale pod jego zarządem było także zaplecze sportowe, które unowocześnił oraz restauracja i hotel.

Jego następca także ma na koncie wiele lat pracy na jednym stanowisku. Przez 16 lat był dyrektorem Ostrzeszowskiego Centrum Kultury. Pożegnał się z tym stanowiskiem w połowie sierpnia 2020 roku. Przyznał wówczas, że decyzję o odejściu podjął już rok wcześniej.

W okresie od chwili rozstania z OCK-iem do momentu powołania na stanowisko prezesa Zakładu Energetyki Cieplnej w Ostrzeszowie pracował w urzędzie jako radca prawny.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

  1. Ooooo to pan Derewiecki jest omnibusem – zna się na wszystkim. Może jeszcze zostanie lekarzem albo budowniczym mostów? Jest młody – wszystko przed nim.

    • W Ostrowie był dyrektorem biblioteki, miał czas to i dużo czytał. Pewnie się naumiał być dyrektorem firm wszelakich.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick