Wielkie sprzątanie Nadleśnictwa Antonin. Pomożecie?

1
Nadleśnictwo Antonin zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w akcji sprzątania lasu. Sprzątanie odbędzie się w dniach 18–28 kwietnia. Zapewniamy worki na śmieci, rękawiczki oraz wywóz i utylizację śmieci - pisze na swojej stronie nadleśnictwo.

Podmioty zainteresowane udziałem w sprzątaniu nadleśnictwa prosimy o wybór dnia i miejsca do posprzątania (według dołączonego zestawienia) i zgłoszenie tego faktu do nadleśnictwa do 18 kwietnia. Na podstawie zgłoszeń nadleśnictwo sporządzi ostateczny harmonogram sprzątania nadleśnictwa.

Zainicjowana w zeszłym roku przez leśników antonińskich akcja, będzie wspólną lekcją poszanowania środowiska przyrodniczego. Jej celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko. Pracownicy nadleśnictwa – podczas akcji sprzątania – będą prowadzić dla wszystkich uczestników działania propagujące ograniczanie powstawania odpadów, negatywny wpływ odpadów na stan i wizerunek lasów oraz otaczającej przyrody.

 

redaktor wlkp24.info
maciej.parysek@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Zróbcie jeszcze takie sprzątanie w lesie na Piaskach i Krępie. Jest bajzel niestety w tych lasach.
    Polacy jednak nie potrafią zadbać o to co wspólne 🙁

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick