DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

W środę rolnicy zablokują drogi. Policja zaleca objazdy

To kolejny protest zorganizowany przez Agrounię. Rolnicy wyjadą na drogi w całym kraju i zablokują je, by zamanifestować swój sprzeciw przeciwko drożyźnie, jaka dotknęła kraj. „Jest nam coraz gorzej. Ludzie są coraz bardziej niezadowoleni przez bezradność, bierność rządu. Ich błędy doprowadzą nas do ruiny. Nie ma miejsca na umieranie w ciszy. My te problemy wyniesiemy na ulicę. Pokażemy im, co nas boli i to co nam obiecywali. Oni się przestraszą, gdy nas zobaczą – na strajkach” – apelują.

CZYTAJ: „Ich błędy doprowadzą nas do ruiny” – rolnicy kolejny raz zablokują drogi!

W powiecie ostrowskim strajk odbędzie się 9 lutego (środa) o godzinie 10.00. Protestujący zbiorą się w Skalmierzycach i ruszą w kierunku Ostrowa Wielkopolskiego. Tym razem wjadą do miasta i nawrócą nie przy galerii handlowej (jak miało to miejsce do tej pory), ale dopiero na wysokości Starej Przepompowni.

Kierowcy podróżujący w tych godzinach, muszą liczyć się z bardzo dużymi utrudnieniami w ruchu. Policja zaleca objazdy, by ominąć protestujących. – Zalecamy dla samochodów osobowych objazd odcinka drogi krajowej nr 25 przez miejscowości Ociąż- Kwiatków- Lewków- Kołątajew – Karski lub Skalmierzyce- Śliwniki- Psary- Rososzyca- Sieroszewice- Parczew- Wtórek, w zależności od kierunku docelowego – informuje rzeczniczka ostrowskiej policji.

Mundurowi proszą także pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności na pasach zwłaszcza w rejonie Alei Słowackiego w Ostrowie Wielkopolskim. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Napisz do autora

Komentarze (9)
 • A
  Abc

  wtorek, 8 lutego, 2022

  Krótko.i na temat – każdemu po 2500 za utrudnianie ruchu, do tego znajdzie się kilku z niesprawnymi maszynami i odechce im się protestów. Jak se chcą protestować to niech do Warszawy jadą…

  Odpowiedz
 • R
  R...

  wtorek, 8 lutego, 2022

  A może by normalni kierowcy zablokujemy ich wyjazd na drogi?

  Odpowiedz
 • H
  haha

  wtorek, 8 lutego, 2022

  Rolnicy do boju !!! , walczyć o swoje bo pisiory nas wszystkich Polaków zniszczą….
  Brawo ! ! !

  Odpowiedz
 • J
  Józek

  wtorek, 8 lutego, 2022

  Blokować drogi macie rację należy wam się to oco walczycie ten nasz rząd to masakra

  Odpowiedz
 • M
  Myslaca

  wtorek, 8 lutego, 2022

  Właśnie rolnicy sobie ten rząd wybrali to niech jadą do Warszawy protestować

  Odpowiedz
 • T
  Tony

  wtorek, 8 lutego, 2022

  „Oni się przestraszą, gdy nas zobaczą – na strajkach” – xD

  Odpowiedz
 • M
  Myslaca

  środa, 9 lutego, 2022

  12 lutego Konwój Wolności w Warszawie, rolnicy będą mogli się wykazać dużą obecnością a nie jeździć po drogach lokalnych i utrudniać życie i pracę ludziom którzy nie mają żadnego wpływu na obecne problemy w rolnictwie

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz