W sobotę zbiórka dla psów w schronisku. Kibice Ostrovii zachęcają do przyłączenia się do akcji

10
W sobotę 14 listopada w godzinach 12.00 - 15.00 odbędzie się zbiórka dla psów ze schroniska w Wysocku Wielkim. Do biało-czerwonego namiotnu zlokalizowanego pod trybuną główna Stadionu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim będzie można przynosić: koce, pościele, ręczniki, garnki, smycze, obroże, suchą i mokrą karmę.

Kibice TP Ostrovia 1909 przypominają o sobotniej zbiórce na rzecz Schroniska dla zwierząt w Wysocku Wielkim, która odbędzie się w sobotę 14 listopada. W godzinach 12.00 – 15.00 pod trybunę główną Stadionu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim będzie można przynosić: koce, pościele, ręczniki, garnki, smycze, obroże, suchą i mokrą karmę.

CZYTAJ: Podał się za lekarza ONZ. Wyłudził blisko 30 tysięcy…

Sympatycy biało-czerwonych zachęcają do przyłączenia się do akcji mieszkańców Ostrowa, aby każdy dołożył cegiełkę do piątej edycji pomagania zwierzakom w schronisku. Tym bardziej, że potrzeby są ogromne. Każda pomoc jest zatem mile widziana.

„Akcja ta na stałe zagościła w naszym kibicowskim kalendarzu i mamy nadzieję, że nie pozostanie bez odzewu nawet w tak trudnych czasach. Serdecznie zapraszamy do udziału w zbiórce wszystkich tych, którzy kochają zwierzęta i którym leży na sercu ich dobro. Pamiętajmy, zwierzęta liczą na naszą pomoc!” – mówią kibice Ostrovii zaangażowani w organizację zbiórki.

CZYTAJ: 17-latek stracił część prawej ręki. Trwa akcja #poMOCdlaGrzegorzaKurczaby

Szukajcie biało-czerwonego namiotu pod trybuną główną. Tam będzie można składać dary dla zwierząt w schronisku.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

10 KOMENTARZE

  1. Prosze pamiętajmy, że psy w schronisku potrzebują DOBREJ jakości karmy. Takiej nie kupimy w markecie. Zimą psy są narażone na niskie temperatury i potrzebna jest karma wysokoenergetyczna. Lepiej mniej a dobrej jakości. Są schroniska ktore przyjmują karme tylko dobrych marek. Hm… moze u nas też tak kiedyś będzie ?

  2. Panie które strajkują mają okazję się wykazać i podarować troszkę zwierzakom a więc dziś strajk i wszystkie pod stadion 12-15. Wstęp na mecz wolny 🙂

    • Do Ostrowiak Ty jednak jesteś prymityw .A ty idź do kościoła może ci ksiądz da to kupisz psiaką karmę .Co ma zbieranie karmy dla schroniska że strajkiem kobiet może mi to ktoś wytłumaczy ?

  3. Na wszystko żebrają…psy,koty,zbiórki na leki…. to powinno zapewniać państwo…a nie siedzą i pierdzą w stołki i debatują w nieskończoność czasem nad bzdurnymi ustawami,które potem lądują w koszu…. a kasiurę za to biorą nizła

    • Niestety, taki obraz naszych czasów. Tyle tylko, że ludzie dobrej woli i tak poświęcają część swojego życia na wolontariat i nie powiedziałbym, że żebrzą – proszą po prostu o wsparcie. U nas (w Europie, w Polsce, w Ostrowie) lepiej wpieeee…ić publiczne pieniądze na budowę sygnalizacji świetlnej, która nigdy nie będzie uruchomiona (oczywiście to nawiązanie do newsa z wczoraj – chodzi o sygnalizację przy zjeździe z mostu „zębcowskiego”) niż pomóc bezdomnym zwierzakom.

    • Trzeba zebrać bo władza w mieście ma to gdzieś. Na bzdury, gazetki propagandowe, sztab nowych pracownikow jest.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick