W kilka godzin trzech kierowców straciło prawo jazdy

1
Fot. Pixabay
Policjanci z Kępna w ciągu kilku godzin zatrzymali trzy osoby za zbyt szybką jazdę. Wszyscy pędzili powyżej 100 km/h w terenie zabudowanym. Rekordzista miał na liczniku 115 km/h.

Kępińska policja zatrzymała na trzy miesiące uprawnienia do kierowania pojazdami trzem osobom. Do kontroli doszło w czwartek 16 kwietnia w ciągu kilku godzin w trzech różnych miejscach na terenie powiatu. – Po godzinie 9 w miejscowości Myjomice, 31-letnia mieszkanka gminy Kępno, jadąc osobowym fordem przekroczyła dopuszczalną prędkość w terenie zabudowanym o 56 km/h, jadąc z prędkością 106 km/h – informuje st. post. Rafał Stramowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kępnie.

CZYTAJ: Rząd łagodzi obostrzenia – parki i lasy otwarte, zmiany w sklepach

Dwie godziny później patrol policji zatrzymał w miejscowości Świba 54-latka z gminy Kępno. Kierujący volvo pędził 113 km/h w miejscu, w którym obowiązywało ograniczenie do 50 km/h. Przed godziną 14.00 do kolejnego zatrzymania pirata drogowego doszło w Mroczeniu. – 55-letni mieszkaniec powiatu Namysłowskiego przekroczył dozwoloną prędkość o 65 km/h, jadąc w terenie zabudowanym 115 km/h – wyjaśnia.

Wszyscy kierujący stracili prawa jazdy na trzy miesiące. Zostali także ukarani mandatami i punktami karnymi.

CZYTAJ: Nowe laptopy w Nowych Skalmierzycach. Szkoły będą je wypożyczać potrzebującym uczniom

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick