Unia Kolejarz Rawicz rywalem Ostrovii w półfinale

8
Zespół Unii Kolejarza Rawicz będzie rywalem MDM Komputery TŻ Ostrovia w półfinale play off. Zadecydował o tym dzisiejszy mecz w Krośnie, gdzie rawiczanie pokonali tamtejszy KSM 53:37. Pierwsze spotkanie półfinałowe już w sobotę na torze w Rawiczu. Niestety, do tego meczu biało-czerwoni będą przystępować osłabieni brakiem Nicolaia Klindta,

Na Podkarpaciu niespodzianki nie było. Faworytem byli rawiczanie, którzy na torze udowodnili swoją wyższość, notując pewne zwycięstwo. Tym samym zespół Unii Kolejarza zakończył rundę zasadniczą na trzecim miejscu.

W półfinale rywalem MDM Komputery TŻ Ostrovia będzie zespół Unii Kolejarza. W drugiej parze, Stal Rzeszów walczyć będzie z Kolejarzem Opole. Awans do finału wywalczą zwycięzcy dwumeczu.

Pierwszy mecz ostrowsko-rawicki już w najbliższą sobotę na torze Unii Kolejarza. Niestety, ostrowianie przystępować będą osłabieni brakiem Nicolaia Klindta. Duński lider Ostrovii ma tego samego dnia mecz w lidze angielskiej. Ostrowscy działacze próbowali zwolnić Klindta z tego meczu. To jest niemożliwe. Jeśli Duńczyk nie pojedzie w Anglii w sobotni wieczór, to zostanie zawieszony na okres kilku tygodni przez angielską federację.

Pozostaje pytanie, w jakim składzie wystąpią rawiczanie? Przełożenie meczu na sobotę powoduje, że trener Roman Jankowski może mieć do dyspozycji dwójkę zawodników ekstraligowych: Brady’ego Kurtza i Bartosza Smektałę. Czy jednak Unia Leszno pozwoli na start tego duetu dzień przed półfinałem play off w ekstralidze?

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

8 KOMENTARZE

  1. Pierwsze z najważniejszych spotkań w sezonie a my bez lidera. Oby Rawicz nie wybił nam z głowy finału 2 ligi. Ewentualne 2 miejsce może dać awans. Piła ma kłopoty finansowe i nawet jak pokona nas w barażu może nie wystartować w I lidze.

  2. Mam pytanie… Czy Brzozowski skończy karierę po sezonie? Sam zapowiadał że jeśli nie będzie miał średniej 2.0 na bieg to dalej nie będzie kaleczył.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick