Udany początek sezonu dla SPR Szczypiorniak. Dziś mecz z Legnicą [WIDEO]

0
Zawodnicy oraz trenerzy SPR Szczypiorniaka Gorzyce Wielkie przed sezonem dość ostrożnie wypowiadali się na temat swoich szans na parkietach drugiej ligi piłkarzy ręcznych, mimo że przez wielu są stawiani w roli faworytów rozgrywek. Dziś już wiemy, że gorzyczanie powinni liczyć się w walce o awans. Trzy mecze – trzy wygrane – takim bilansem legitymują się na chwilę obecną podopieczni Pawła Dutkiewicza.

Doświadczenie. To znak rozpoznawczy zespołu z Gorzyc Wielkich. Bo mimo problemów kadrowych w okresie przygotowawczym i niezadowalającej postawy w meczach kontrolnych drużyna Szczypiorniaka w walce o punkty spisuje się doskonale. Komplet zdobytych punktów po trzech kolejkach i pozycja lidera musi cieszyć.

Wygrane z drużynami z Oleśnicy i Wolsztyna cieszą, jednak sami zawodnicy oraz trener najbardziej zadowoleni są z wyjazdowego zwycięstwa nad MKS-em Żagiew Dzierżoniów. To ekipa, która co roku liczy się w walce o awans do I ligi.

Sporo dobrego do zespołu Szczypiorniaka wnieśli nowi zawodnicy. Doświadczenie i poziom sportowy z boisk Superligowych daje przede wszystkim Paweł Adamczak, który jeszcze w zeszłym sezonie bronił barw MKS-u Kalisz.

Teraz przed beniaminkiem z Gorzyc kolejny sprawdzian. Już w sobotę o godzinie 18:00 spotkanie z Dziewiątką Legnica. Mimo braków kadrowych gorzyczanie zapowiadają walkę o kolejne trzy punkty. W końcu pozycja lidera zobowiązuje.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick