TYLKO U NAS! Patrycja Adamkiewicz opowie o drodze na igrzyska w Tokio

0
Gościem piątkowych Okolic sportu będzie Patrycja Adamkiewicz, taekwondzistka AZS-u AWF Warszawa, wychowanka MUKS Białe Tygrysy Jarocin, a teraz także olimpijka, która w ostatni weekend wywalczyła kwalifikację do Tokio. To pierwsza osoba pochodząca z powiatu jarocińskiego w historii, która zakwalifikowała się na igrzyska. Premiera Okolic sportu w piątek o 18.00.

Patrycja Adamkiewicz, wychowanka MUKS Białe Tygrysy Jarocin i aktualnie zawodniczka AZS-u AWF Warszawa wywalczyła awans na Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Jest pierwszą osobą pochodzącą z powiatu jarocińskiego w historii, która tego dokonała.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT: Historyczny wyczyn! Patrycja Adamkiewicz pojedzie na igrzyska do Tokio! Jako pierwsza jarocinianka!

Taekwondzistka będzie gościem Okolic sportu w Telewizji Proart. Opowie m.in. o przygotowaniach do igrzysk, które rozpoczną się w lipcu 2021 roku, o rywalizacji w turnieju eliminacyjnym do najważniejszych zawodów na świecie, o wrażeniach po wygranych walkach, które dały jej przepustkę do Tokio.

Premiera Okolic sportu w piątek o 18.00. Powtórki: wtorek (20.50), sobota (22.00), niedziela (2.00).

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick