DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Trzy dni do finału WOŚP! Obejrzysz go w Telewizji Proart i na wlkp24.info

Raptem trzy dni zostały do 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Po raz kolejny Polacy na całym świecie będą zbierać pieniądze na szczytny cel związany z medycyną. W tym roku będzie to walka z sepsą, która jest groźna zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zakup specjalistycznej aparatury medycznej ma pomóc w wygraniu z tą chorobą.

CZYTAJ TEŻ: Ile pieniędzy i jaki sprzęt od WOŚP otrzymał ostrowski szpital? [ZDJĘCIA]

Podobnie jak w ubiegłych latach również w tym roku będziemy transmitować w Telewizji Proart i na wlkp24.info finał WOŚP z Ostrowskiego Centrum Kultury. Nie zabraknie rozmów z ciekawymi gośćmi, występów artystycznych utalentowanej młodzieży oraz najmłodszych, a także licytacji. Będzie można zawalczyć m.in. o złote serduszko. Dowiecie się też, co słychać w największych sztabach w regionie, bo również takich informacji nie zabraknie podczas naszej kilkugodzinnej relacji.

Startujemy w niedzielę, 29 stycznia o 14.00! Siema!

Sponsorami tegorocznej transmisji są: Promax – dostawca internetu światłowodowego, BHP Oszczęda, WC Jaskółki, Feniks Centrum Budowlane, Ostrowskie Centrum Optyczne oraz przedsiębiorstwo DOMBUD.

31. finał WOŚP w Telewizji Proart i na wlkp24.info

https://youtu.be/lL6HhBq0-CI

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz