Złote serduszko trafi do ostrowskiego sztabu WOŚP!

2
Fot. UMOstrów
Jedno z dziesięciu złotych serduszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trafi do ostrowskiego sztabu. Będzie ono licytowane podczas 31. finału WOŚP, który już 29 stycznia! Przypomnijmy, że w tym roku Fundacja Jurka Owsiaka zbiera pieniądze na zakup aparatury medycznej do walki z sepsą.

Złote serduszko to wyjątkowy przedmiot. Trafi ono jedynie do dziesięciu sztabów w Polsce. Jedno z nich przyjedzie do Ostrowa Wielkopolskiego! Wcześniej złote serduszko można było licytować w ostrowskim sztabie WOŚP w roku 2001, 2003 i 2004 oraz po kilkunastu latach przerwy w 2020 roku, 2022 i teraz w 2023.

Będzie je można licytować podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który już 29 stycznia. W tym roku hasło zbiórki brzmi: „Chcemy wygrać z sepsą!”. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup aparatury medycznej, która będzie nieocenioną pomocą w walce z zakażeniem organizmu.

W 2020 roku po emocjonującej licytacji w imieniu swoich abonentów złote serduszko WOŚP wylicytował PROMAX lokalny operator światłowodowej sieci kablowej dostarczający szybki internet światłowodowy oraz telewizję cyfrową.

CZYTAJ: Złote Serduszko WOŚP zostaje w Ostrowie Wielkopolskim

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick