Trwają Dni Kultury Katolickiej. Przed nami koncert i spotkanie autorskie

0
Trwają Dni Kultury Katolickiej 2018 w Ostrowie Wielkopolskim. Za nami kilka wydarzeń z tego cyklu, ale dla osób, które dopiero dowiadują się o tej imprezie, nie wszystko stracone.

W niedzielę 13 maja o godz. 16.00 w Domu Katolickim odbędzie się koncert zespołu Dobre Ludzie, którego motto przewodnie brzmi „Mocne brzmienie łagodności”. Organizatorzy zapowiadają, że to jedna z najciekawszych formacji współczesnej muzyki chrześcijańskiej. – Różnorodność stylistyczna i uniwersalne przesłanie zawarte w tekstach sprawiają, że piosenki zespołu Dobre Ludzie często goszczą w stacjach radiowych i na listach przebojów – mówią organizatorzy.

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

W najbliższy piątek 18 maja o godz. 19.00 także w Domu Katolickim będzie miało miejsce Muzeum Duszh Czyśćcowych, podczas którego chętni wezmą udział w wieczorze autorskim Wojciecha Gawłowskiego i promocji jego nowego tomu poezji. – Jego wiersze po mistrzowsku balansują między oczywistością a tajemnicą. Tylko niewielu poetów potrafi tak pisać, żeby podszewką tego, co jawne, było to, co zakryte i na odwrót – żeby tajemnica była podszyta oczywistości, żeby była zwyczajnym cudem – zachwalają ci, którzy mieli styczność z twórczością Gawłowskiego.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick