Trening pełen zadumy

15
W czwartkowy wieczór na torze Stadionu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim odbył się trening zespołu MDM Komputery TŻ Ostrovia. Po wtorkowych wydarzeniach i śmierci Tomasza Jędrzejaka czwartkowy trening był wyjątkowy. Pełen zadumy. Dziś trenowali krajowi zawodnicy ostrowskiego zespołu oraz Duńczyk Nicolai Klindt. - Cały czas nie możemy uwierzyć w to wszystko, co się stało - mówi Kamil Brzozowski. Trener Mariusz Staszewski dodaje: - Ten mecz jest poświęcony Tomkowi. Chcemy, żeby zawodnicy czuli się bezpieczni. Dlatego musimy trenować, ale wszyscy widzimy, jaka jest atmosfera.
redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

15 KOMENTARZE

    • Bolo i co ty myslisz ze ktokolwiek bedzie sie komukolwiek tlumaczyl co was to wszystkich obchodzi to moment na zadume i czas refleksji a nie dochodzeniu czy to przez to czy tamto a juz szczytem glupoty jest ze zona cos powinna..teraz czas aby sie pozbierac zajac domem dziecmi i sprawami nie dokonczonymi a nie tlumaczeniem sie z czegos komu kazdy niech sie zajmnie swoimi ogrodkami

  1. Mam prośbę do żony Tomka! Pani Karolino proszę odblokować Instagram Tomka…… Tam można zobaczyć jaki był na prawdę.Kochający rodzinę, dumny z córek i pełen dobroci dla ludzi, kibiców, namawiający do szlachetnego celu oddawania krwi itd. Ci co go wyzywają od egoisty niech zobaczą jaki był w życiu i niech kopary im opadną! Ile czasu mimo kariery poświęcał Wam!!! Był super mężem, ojcem ,kolegą a przede wszystkim CZŁOWIEKIEM!!! Cześć Jego Pamięci!!!

  2. Jest zablokowany dla nie obserwujących… Do czwartku można było oglądać, a od piątku już niestety nie… Ale cóż i tak na zawsze zostanie mi w pamięci Jego obraz WYJĄTKOWEGO CZŁOWIEKA!!! Kondolencje dla rodziny!!! Trzymajcie się! On i tak na zawsze będzie przy Was!!!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick