To oni pojadą na ostatni koncert zespołu KISS! [WYNIKI KONKURSU]

1
materiały organizatora
Rozstrzygnęliśmy konkurs, w którym do wygrania było pięć podwójnych biletów na koncert zespołu KISS, który odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi już w piątek, 3 czerwca. Na wlkp24.info publikujemy zwycięskie odpowiedzi.

To był szybki i elektryzujący konkurs, jak elektryzująca jest muzyka zespołu KISS. Legendarna rock’n’rollowa grupa założona przez Paula Stanleya i Gene’a Simmonsa po raz ostatni przyleci do Polski, by zagrać koncert (tak zapewnia formacja). A to w ramach trasy koncertowej będącej jednocześnie pożegnaniem z fanami na całym świecie. Kilkanaście koncertów w tym tylko jeden nad Wisłą. Tego nie można przegapić!

I nie przegapią takiej okazji zwycięzcy naszego konkursu. Mimo krótkiego czasu na wysłanie odpowiedzi, nie brakowało chętnych i zdeterminowanych do tego, by przekonać komisję konkursową, żeby to właśnie do nich trafiła jedna z pięciu podwójnych wejściówek na piątkowy koncert w Atlas Arena Łódź zorganizowany przez agencję Prestige MJM.

Pytanie konkursowe brzmiało: „Dlaczego to właśnie do Ciebie powinny trafić bilety na koncert zespołu KISS?”.

Zwycięzcy konkursu, w którym do wygrania były bilety na koncert zespołu KISS:

Klaudia Wojtkowiak
Bilety powinny trafić do mnie, ponieważ kocham muzykę, uwielbiam jej słuchać na żywo, bardzo lubię niespodzianki i nigdy nie mam nic przeciwko spontanom 🙂 Poza tym, coraz częściej odkrywam nowe gatunki muzyki, które wcześniej były mi całkowicie obce, jestem po sobotnim koncercie zespołu Scorpions, więc chyba teraz pora na Kiss 🙂

Przemysław Kokot
Dlaczego ja mam wygrać bilety na Kiss, hmmm… Dla mnie sprawa jest prosta. Za miesiąc urodzi mi się córeczka, jest to więc świetna i zarazem ostatnia okazja w tym roku na poczucie rock’n’rolla najwyższych lotów! A że dzień dziś szczególny (odpowiedź została nadesłana do redakcji w Dzień Dziecka – przyp. red.), więc poczujmy się jak dzieci!!! Niech żyje rock’n’roll!

Jarosław Zawierta
Dlaczego miałbym dostać bilety na występ zespołu Kiss?
Tutaj zaskoczę… Dla mojego syna!
Uwaga: lat 8!!!
Fan zespołu Kiss dzięki słynnej bajce Scooby-Doo!!!
Od tego czasu zapragnął zostać jednym z nich do tego stopnia, że nawet na bal karnawałowy musieliśmy z żoną przygotować strój…
Gdy inni byli policjantami czy spidermanami, on musiał być jednym z nich!!!

Paweł Perz
Bilety powinny trafić do mnie i mojej kochanej żony, ponieważ pomimo wieku emerytalnego – tak jak członkowie zespołu – ciężko przez cały tydzień pracujemy, a na jego zakończenie, będąc fanami muzyki hard rock lat 70., możemy się ślicznie zresetować przez świetną zabawę oraz nabyć sił do dalszej ciężkiej pracy, która, tak jak w przypadku zespołu KISS, jest naszą ostatnią trasą.

Jaromir Jończak
Bilety na koncert zespołu KISS powinny trafić do mnie. Dlaczego? Nigdy nie byłem na koncercie zespołu tego formatu. A słyszałem, że KISS robi na koncertach wielkie show. Będzie się działo w Atlas Arenie… I gdybym dzięki Wam mógł jeszcze wziąć w tym udział. Zbyt piękne, by było prawdziwe?

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick