Sylwia Grzeszczak zaśpiewa w Arenie Ostrów! Znamy termin

1
grafika: materiały organizatora, źródło: fanpage Areny Ostrów
30 października w Arenie Ostrów odbędzie się koncert Sylwii Grzeszczak. Pochodząca z Poznania wokalistka i autorka licznych przebojów wystąpi w hali widowiskowo-sportowej jako jedna z pierwszych artystek. Więcej szczegółów na wlkp24.info.

Koncert Sylwii Grzeszczak będzie jednym z pierwszych zorganizowanych w Arenie Ostrów. Kilka dni temu poinformowaliśmy o programie otwarcia hali widowiskowo-sportowej dla mieszkańców. Choć obiekt funkcjonuje od roku, dopiero teraz można otworzyć trybuny dla chętnych osób chcących wziąć udział w wydarzeniach organizowanych w Arenie.

Do tej pory było to niemożliwe z powodu pandemii koronawirusa. Ta nadal jest, ale od kilku tygodni mamy do czynienia ze spadkiem liczby zachorowań. W związku z tym po długiej przerwie można organizować wydarzenia kulturalne. Jednym z nich ma być właśnie koncert tej znanej polskiej wokalistki i autorki kilku przebojów m.in.: „Małe rzeczy”, „Mijamy się”, „Pożyczony” i „Co z nami będzie”.

Sylwia Grzeszczak zaśpiewa dla mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego w sobotę, 30 października. „Wyjątkowy koncert, największe przeboje oraz mnóstwo pozytywnej energii. Sylwia Grzeszczak to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, której nie trzeba przedstawiać. Znana jest z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie, których połączenie z wielką gracją i niebywałą łatwością przekuwa w kolejne hity” – informują organizatorzy na stronie internetowej Areny Ostrów.

Szczegóły dotyczące sprzedaży biletów na razie nie są znane. Informacja na ten temat ma się pojawić „wkrótce”.

grafika: materiały organizatora, źródło: fanpage Areny Ostrów

To jednak nie koniec koncertów w Arenie. 7 listopada wystąpi sanah, która promuje drugą płytę – „Irenka”. Jak informują przedstawiciele Areny Ostrów, w sprzedaży pozostało tylko 150 biletów na to wydarzenie.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick