Staranował płot i dachował. Z obrażeniami trafił do szpitala

1
zdjęcie poglądowe
Kierowca samochodu osobowego z obrażeniami trafił do szpitala. To efekt staranowania ogrodzenia jednej z posesji i dachowania, które miało miejsce w niedzielę ok. godz. 2.55 w Jankowie Przygodzkim.

Jedna osoba została ranna w wyniku wypadku, do którego doszło ok. godz. 2.55 w niedzielę w Jankowie Przygodzkim. Samochód, którym kierował młody mężczyzna uderzył w płot posesji, a następnie dachował. Pojazd został bardzo poważnie uszkodzony, a kierowcę z obrażeniami zabrano do szpitala. – Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, a więc 16 strażaków oraz dwa radiowozy. Zespół ratownictwa medycznego udzielał poszkodowanej osobie pomocy jeszcze przed naszym przyjazdem – informuje dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.

Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.

CZYTAJ: Pożar hali w tartaku. Straty sięgają 300 tys. zł

AKTUALIZACJA

– Kierujący BMW z niewyjaśnionych na razie przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na drugi pas, a następnie do rowu, uderzając w opłotowanie jednego z budynków. Auto się przewróciło na dach. 24-latkowi pobrano krew do badań, aby sprawdzić, czy nie był pod wpływem alkoholu bądź środków psychoaktywnych – informuje sierż. sztab. Małgorzata Michaś, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick