Sobota pełna atrakcji! Sprawdź gdzie się pobawisz

1
Jeśli nie macie planów na sobotnie popołudnie i wieczór, mamy kilka propozycji, które zapewnią wiele atrakcji. Aż cztery miejscowości zapraszają na zabawę plenerową. W Raszkowie będzie można powitać lato z Małgorzatą Ostrowską, Nowe Skalmierzyce odwiedzi Kamil Bednarek oraz Mezo, a w Ostrzeszowie zagra O.S.T.R.

29 czerwca zarówno mieszkańcy Gminy Raszków, jaki przyjezdni będą mogli bawić się na corocznym Powitaniu Lata. Oprócz występów lokalnych talentów, będzie można posłuchać koncertu gwiazdy wieczoru – Małgorzaty Ostrowskiej, znanej między innymi z hitu „Szklana Pogoda” zespołu Lombard. Z kolei 30 czerwca także w Raszkowie – gratka dla wszystkich fanów motocykli. Odbędzie się wtedy zjazd motocyklowy „Salve”.

Również 29 czerwca będzie można wpaść na 26. Dni Nowych Skalmierzyc. Coroczne święto miasta przyciąga tłumy mieszkańców i przyjezdnych z regionu. W tym roku Nowe Skalmierzyce odwiedzi zespół Wanda i Banda, a także Kamil Bednarek. 30 czerwca (niedziele) piknik rodzinny uświetni Mezo.

Tym, którym jeszcze mało, mamy do zaproponowania Antonin w Rytmach Lata, który odbędzie się na terenie Ośrodka „Lido”. A tam, występy wokalne Gminnego i Ostrowskiego Centrum Kultury i koncerty takich zespołów jak Teren Prywatny, Garażowy Raj, The Hoof, Sachiel (zwycięzca programu Must be the Music), a także Claudi.

CZYTAJ: Zostań superbohaterem! Pomóż 11-letniej Zuzi! [WIDEO]

Wydarzenie jest charytatywne. Od godziny 10.00 do 14.00 będzie można oddać krew, czyli to, co w człowieku najcenniejsze. Od 10.00 do 14.00 będzie można wykonać test na wirusa HCV typu C, który wywołuje wirusowe zapalenie wątroby. Również od 10.00 aż do 18.00 odbędzie się rejestracja potencjalnych dawców szpiku Fundacji DKMS. Rejestrując się w bazie można pomóc komuś, kto szuka genetycznego bliźniaka. Taka osoba poszukiwana jest dla 11-letniej Zuzi, która cierpi na aplazję szpiku.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Czyżby burmistrz Raszkowa Jacek-Placek przewidywał przegraną PiS-w najbliższych wyborach, że postanowił zaprosić zaciekłą przeciwniczkę PiS-u Małgorzatę Ostrowską do swojego miasta?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick