Śmiertelny wypadek pod Krotoszynem. Auto uderzyło w drzewo

2
Fot. Sebastian Kalak/pkr24.pl
Kobieta zginęła na miejscu, a mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala. To tragiczny bilans wypadku, do którego doszło na drodze Konarzew - Baszków w powiecie krotoszyńskim. Samochód, którym podróżowali, uderzyło w drzewo.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze Konarzew – Baszków w powiecie krotoszyńskim przed godz. 20.00. Samochód, którym podróżowały dwie osoby, uderzył w drzewo. – Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 19.55. Dyżurny skierował na miejsce pięć zastępów straży pożarnej z PSP w Krotoszynie oraz z OSP Baszków i OSP Zduny. Po przybyciu na miejsce okazało się, że poszkodowani znajdują się poza pojazdami. Prawdopodobnie zostali wyciągnięci przez osoby postronne, które najechały na wypadek – informuje kpt. Tomasz Patryas, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

CZYTAJ: Ostrów wstrzymuje kursy do Krotoszyna, a Krotoszyn do Jarocina

Strażacy prowadzili kwalifikowaną pierwszą pomoc aż do przybycia na miejsce zespołu ratownictwa medycznego. – Niestety, jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, a druga została przetransportowana na Szpitalny Oddział Ratunkowy – dodaje.

Na miejscu czynności dochodzeniowe pod nadzorem prokuratora prowadzi policja.

AKTUALIZACJA
Niestety, poszkodowany mężczyzna także poniósł śmierć. Jak informują strażacy z OSP Zduny, zmarł w szpitalu.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

    • Nie, ale to było w lesie, więc zagrożenie pożarowe, a poza tym trzeba było przeszukać okolice czy przypadkiem nie ma tam kogoś, kto mógł też podróżować tym autem i np. uciec w szoku a robiło się już ciemno

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick