Ruszyli pomagać psom. Za nimi prawie 100 km

1
Fot. facebook.com/pg/rowertojestswiat2017
Wystartował Dog Trip, a więc rowerowa wyprawa przez Polskę w celu pomocy psom z okolicznych schronisk. Wojciech Gawroński i jego kompan Joey rozpoczęli podróż. Są już w górach, a za nimi pierwszy dzień jazdy.

Wystartowaliśmy z Przemyśla, a wy płacicie po 8 zł za każdy nasz przejechany kilometr. Przybijamy wam wielką piątkę za to, a teraz czas, żebyśmy my zrobili robotę. Trzymajcie kciuki” – pisze na fanpage’u Rower to jest świat Wojciech Gawroński, inicjator pomysłu i rowerzysta.

Pierwszego dnia fan dwóch kółek wykręcił 87 km, co dało 696 zł. – Pogoda lepsza być nie mogła. Brak wiatru, deszczu, upału, ale za to dopisało słońce. Mega! – relacjonuje Wojciech Gawroński.

>> Obserwuj nas również na Instagramie! <<

Przypomnijmy, że mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego zdecydował się w nietypowy sposób pomóc zwierzakom w schroniskach w Ostrowie, Krotoszynie oraz z przytulisku w Gołuchowie. Przez ostatnie tygodnie zgłaszały się do niego firmy oraz osoby prywatne, które chciały zapłacić dowolną kwotą za każdy przejechany przez niego kilometr rowerem podczas wyprawy przez Polskę z południa na północ.

ZOBACZ TEŻ: Coraz więcej osób chce pomóc psom w schroniskach

Wojciech nie jedzie jednak sam. Towarzyszy mu kompan – pies Joey, który będzie dzielił trasę na odcinki pokonane w biegu oraz na te spędzone w specjalnej przyczepie rowerowej. Obaj uczestnicy wyprawy wyglądają na zadowolonych. Za nimi przejechane pierwsze kilometry od startu w Przemyślu. Dzisiaj kolejny etap.

Relację z wyprawy można śledzić na fanpage’u Rower to jest świat.

DOG TRIP – dzień pierwszy 🚴‍♂️🐕Wykręcone 87 km x 8 PLN = 696 PLN 💪Z braku zasięgu w telefonie post dziś 😉Mimo…

Opublikowany przez Rower to jest świat Wtorek, 24 kwietnia 2018

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick