DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Rozmawiała z telemarketerem. Interweniowała policja

– Ze zgłoszenia wynikało, że w trakcie rozmowy telefonicznej z przedstawicielem sieci 71-letnia kaliszanka nagle się rozłączyła. Powstało podejrzenie, że mogło coś jej się stać – mówi podkom. Witold Woźniak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

CZYTAJ: Jak bezpiecznie jeździć rowerem? Policja edukuje

Policjanci natychmiast pojechali do mieszkania kobiety. Zaskoczona otworzyła im drzwi i okazało się, że wszystko z nią w porządku. – Okazało się że pani po postu miała dość natręta, dlatego przerwała rozmowę. Ostatecznie stwierdziła jednak, że lepiej, że telemarketer zachował się w ten sposób, niż miałby w ogóle nie zareagować – dodaje Woźniak.

Napisz do autora

Komentarze (2)
 • K
  Karol3414

  czwartek, 14 marca, 2019

  Faktycznie, z tymi kretynami ciężko grzecznie zakończyć rozmowę, nie reagują na zwykłe „dziękuję, nie potrzebuję”, jednak od jakiegoś czasu, gdy słyszę w słuchawce „dzień dobry, mam dla Pana wspaniałą wiadomość, wygrał Pan tablet”, przerywam gościowi przemowę i mówię kulturalnie: „dziękuję, mam już tablet, do widzenia” i nie czekając na jego reakcję rozłączam rozmowę a numer dodaje do blokowanych..

  Odpowiedz
 • L
  logiczny

  czwartek, 14 marca, 2019

  Aplikacja „Kto dzwoni” na androida i problem załatwiony.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz