Rowerem do Michałkowa i Lewkowa jeszcze w tym roku

1
O tę inwestycję walczono już od bardzo dawna, aż wreszcie udało się pozyskać wystarczające środki. Jeszcze w tym roku, w okresie letnim do użytku ma zostać oddana ścieżka rowerowa łącząca ulicę Limanowskiego w Ostrowie Wielkopolskim z Piaskami Szczygliczka, lotniskiem w Michałkowie i płacem w Lewkowie. Jak mówią w Starostwie Powiatowym, w końcu będzie komfortowo i bezpiecznie.

Inwestycja to część ogromnego projektu – unowocześnienia transportu miejskiego wraz z innymi działaniami niskoemisyjnymi, na który miasto wraz z powiatem ostrowskim pozyskało blisko 32 miliony złotych. W ten projekt wpisuje się m.in. Centrum Przesiadkowe, a także ścieżki rowerowe w powiecie ostrowskim.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Może przy okazji doczekamy się ścieżki rowerowo pieszej przy ulicy Kwiatkowskiej, umożliwiającej bezpieczne poruszanie się uczniów do i ze szkoły. Jest to ulica przy której mieszka w blokach dużo dzieci nie liczyłem ale przynajmniej połowa uczniów uczęszczających do podstawówki w Lewkowie bo naprawdę włos się jeży jak jak przy takim ruchu i nie zawsze odpowiedzialnych kierowcach widzę te maluchy idące ulica.. Cud , że jeszcze nic się nie stało i najwyższy czas zabezpieczyć ta drogę chodnikiem. Podaje pod rozwagę rajcom miasta i gminy,

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick