Robert Biedroń w sobotę odwiedzi Kalisz

7
Fot. fanpage Roberta Biedronia
W sobotę Kalisz, a w ciągu dwóch dni pięć miast na terenie Wielkopolski. To kampanijny plan na piątek i sobotę w wykonaniu kandydata na Prezydenta RP Roberta Biedronia. Przedstawiciel Lewicy spotka się w sobotę z mieszkańcami Kalisza o godz. 17.30 w siedzibie Fundacji "Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości" przy ul. Częstochowskiej.

Kandydat na prezydenta Robert Biedroń rozpoczyna tournee po Wielkopolsce. W piątek o godz. 12.00 odwiedzi Leszno, a cztery godziny później będzie w Poznaniu. Trzy trzy kolejne wizyty odbędą się w sobotę. O 10.00 przyjedzie do Gniezna, o 13.00 będzie w Koninie, a o 17.30 spotka się z mieszkańcami Kalisza.

CZYTAJ: Poseł Szczepański o szybkiej kolei: „Rodzi się pytanie, ile by trzeba było wyburzyć w Ostrowie, żeby ta kolej wjechała”

Wizytę kandydata Lewicy na Prezydenta RP w Wielkopolsce zapowiedzieli w ubiegłym tygodniu posłowie Karolina Pawliczak i Wiesław Szczepański. Plany wizyt Roberta Biedronia w naszym regionie zdradzili podczas konferencji prasowej zorganizowanej przy okazji otwarcia wspólnego biura poselskiego w Ostrowie Wielkopolskim. – Robert Biedroń byłby już tutaj 15 i 16 stycznia, ale wracał z innego województwa i ta wizyta byłaby bardzo krótka. Stwierdziliśmy, że Wielkopolska nie zasługuje na to, żeby być tutaj godzinę czy dwie. W związku z tym przyjedzie tutaj na dwa dni – powiedział wówczas Wiesław Szczepański.

Co do wizyty Roberta Biedronia w Ostrowie Wielkopolskim, na razie nie padła konkretna data, ale zapewnienie, że posłowie i działacze Lewicy będą się starać, aby odwiedził również to miasto, a także inne – mniejsze w regionie południowej Wielkopolski. – Chciałbym, żeby przyjechał do Ostrowa w marcu. Tu również jest jego komitet. Będziemy więc zapraszali wszystkie osoby, które chcą się zaangażować, żeby do tego komitetu wstępowały i żeby w marcu również w Ostrowie, ale także w Jarocinie, Pleszewie Robert Biedroń się pokazał, bo Wielkopolska zasługuje na to, żeby tutaj był ten kandydat – podkreślił poseł z Leszna.

CZYTAJ: Rok temu pomagaliśmy Hani. Teraz Hania pomogła Brajanowi!

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick