Radosław Sikorski w Kaliszu. Będzie opowiadał o swojej książce

5
Były Marszałek Sejmu oraz Minister Spraw Zagranicznych Radosław Sikorski przyjedzie w czwartek do Kalisza. Spotkanie autorskie poświęcone jego najnowszej książce odbędzie się w Muzeum Okręgowym Ziemi Kaliskiej.

Radosław Sikorski będzie gościem Klubu Obywatelskiego – Kalisz. Były marszałek Sejmu oraz Minister Spraw Zagranicznych opowie swojej książce, którą niedawno ukazała się drukiem jednego z polskich wydawnictw. Porusza w niej tematy związane z polityką zagraniczną w czasie, kiedy piastował najwyższy urząd w MSZ.

To właśnie będzie tematem spotkania w Kaliszu. Radosław Sikorski, który w 2014 roku wycofał się z aktywnego uprawiania polityki, wykłada obecnie na Harvardzie, gdzie dzieli się wiedzą, którą zdobył m.in. jako Minister Spraw Zagranicznych. Wśród zagadnień, wokół których będzie toczyć się dyskusja, mają być: Unia Europejska, zagrożenia ze strony Rosji, a także współpraca ze Stanami Zjednoczonymi.

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 13 grudnia o godz. 17.00 w Muzeum Okręgowym Ziemi Kaliskiej przy ul. Kościuszki 12.

☝ Serdecznie zapraszam na Klub Obywatelski w Kaliszu, już w czwartek 🕡 g. 17.00. Do zobaczenia❗

Opublikowany przez Radek Sikorski Wtorek, 11 grudnia 2018

Spotkanie wokół książki „Polska może być lepsza” wydanej przez Znak Horyzont.

Po co nam Unia Europejska? Czy zagraża nam Rosja? Na ile możemy polegać na USA? Jak wrócić do wielkiej gry?

Na takie pytania odpowiada Radosław Sikorski, wykładowca Harvardu, były minister obrony i spraw zagranicznych

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

  1. Niech Sikorski opowie jak można rozpisać kilometrówkę w wysokości 90 tys. złotych za używanie własnego samochodu do celów służbowych będąc ministrem spraw zagranicznych, mając całodobowo do dyspozycji rządową limuzynę z kierowcą?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick