Przestraszony spędził dwa dni pod ziemią

3
Ostrzeżenia niestety nie zawsze przynoszą zamierzony skutek. Tak było i tym razem. Przestraszony fajerwerkami sylwestrowymi piesek uciekł do rury pod ziemią gdzie spedzil dwa dni. Wyciągneli go strażacy.

W noc sylwestrową mały piesek, który wystraszył się fajerwerków schował się pod ziemię do rury odprowadzającej wodę i przebywał tam kilka dni. Biednego i wystraszonego pieska wyciągnęli i przekazali właścicielowi strażacy. Ich zadaniem było odkopanie części rury, aby dostać się do przestraszonego czworonoga.

W regionie było wiecej takich przypadków. Ten jednak byl szczegolny, gdyż potrzebna była interwencja strażakow. Na miejsce zadysponowane zostały trzy zastępy straży pożarnej, m.in OSP Grudzielec Nowy, OSP Raszków i PSP Ostrów Wielkopolski. Do zdarzenia doszło w miejscowości Grudzielec Nowy.

Informacja za: facebook.com/OstrowNaSygnale

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. I macie te wasze fajerwerki. Do czego prowadzą. To jeszcze łagodny przypadek. Wystarczy poczytać w internecie . Pies zakopał się żywcem pod ziemię, pies zawisł na płocie kolczastym i wisiał tak 8 godzin cierpiąc itp.. Wy się bawicie a zwierzęta cierpią. Nigdy nie kupowałam i nie kupię petard. Nie ma zabawy dla mnie gdzie zwierzęta cierpią.

    • Dodaj jeszcze do swoich historii: „zwierzęta BEZ OPIEKI”. To co opisujesz to w dużej mierze wina właścicieli tych psów. Mój pies również nie przepada za hałasem od petard , podobnie jak ja nie przepadam za ujadaniem lub wyciem psa, ale nie jest pozostawiany na wolnym wybiegu zwłaszcza w noc sylwestrową.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick