Prezydent Klimek wie, jak rozmawiać trzeba z psem [WIDEO]

21
screen z fanpage'a prezydent Beaty Klimek
Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek postanowiła wykorzystać przypadający 5 listopada Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek i przeczytać wiersz autorstwa Jana Brzechwy "Jak rozmawiać trzeba z psem". Podczas czytania towarzyszył jej nie kto inny, jak pies właśnie - Lulek.

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że 5 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Jedni wspominają kreskówki, które pamiętają do dziś, inni próbują przypomnieć sobie bohaterów bajek, ale tych pisanych. Tak właśnie zrobiła prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek, która poszła o krok dalej i nagrała, jak czyta wiersz pod tytułem „Jak rozmawiać trzeba z psem” autorstwa Jana Brzechwy. Nie zrobiła tego sama. Towarzyszył jej – a jakże – pies Lulek.

CZYTAJ: 6. Forum Kobiet już w sobotę! Pokażemy je NA ŻYWO!

„Moi Najmilsi! Razem z Lulkiem – na dobranockę – mamy dla Was bajkę. Nie mogło jej zabraknąć w tak wyjątkowym dniu – dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. (…) Kocham czworonogi od zawsze i to one są moimi ulubieńcami w bajkach, ale i poza nimi również” – wyznała prezydent Klimek.

Posłuchajcie…

A Wy, które postaci z bajek wspominacie najlepiej? Napiszcie w komentarzach.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

21 KOMENTARZE

 1. 54
  18

  Ta pani niech się zajmie szpitalem w Ostrowie, bo pan dyrektor szpitala prosi o pomoc dla chorych, a ona rozmawia z psem? A Pan tu redaktor takie bzdury pisze, że nawet po tylule mam dość i nie czytam dalej

  • 24
   32

   Szpitalem niech się zajmie ministerstwo zdrowia i rząd, bo od tego są, szczególnie w tych trudnych okolicznościach!

  • 25
   11

   Zarządzanie szpitalem należy do zadań własnych Powiatu czyli Starosty Ostrowskiego, a nie Prezydenta Miasta.

 2. 23
  13

  Nie można ze zwierzętami do urzędu? Można… Jej pies jest lepszy niż mój? Pewnie tak. Ale dlaczego truje psa tapetą z twarzy?

  • 9
   2

   Podobno szpitalem zajmuje się Starostwo więc proszę pukać do Pana Rajskiego. Do widzenia.

 3. 26
  5

  Kazik czy ty wiesz ,że powiat ostrowski od wielu tygodni w czołówce krajowych zakażeń? Żaden nawet najlepszy system na świecie nie wydoli przy takiej bezmyślności i braku samodyscypliny,a tu jeszcze rozrabianie na ulicach.Obudzą się ci co nawołują, jak rodzice dziadkowie zaczną umierać pod szpitalem.Zapewne winny będzie rząd.

 4. 7
  5

  A KIEDY PANI PREZYDENT PRZYTULI DO SIEBIE BIEDNE BEZDOMNE KOTKI I DA IM CIEPŁE SCHRONIENIE ? NA ZIMĘ ? LULEK PRZEŚLICZNY WIDAĆ JAK BARDZO KOCHA SWOJA PANIA . SUPER FILMIK .

 5. 10
  6

  Pani Prezydent – jeżeli cokolwiek chciała przeczytać dzieciom – zdecydowanie powinna popracować nad emisją głosu,dykcją, umiejętnością kontaktu wzrokowego ze słuchaczami itp. Ponadto powinna w kilku słowach wprowadzić dzieci, o co chodzi, z jakiego tytułu ten występ – po prostu jakoś zainteresować dzieci. Nikt nie wymaga certyfikowanych kwalifikacji pedagogicznych od dziennikarza, ale skonsultować swój występ z osobami kompetentnymi zawsze warto… Samo przeczytanie tekstu – ni przypiął, ni przyłatał… Każdy czytać może…

 6. 13
  8

  Sama mam psa ,dbam o niego ale nie chciałabym żeby pies lizał mnie po twarzy bo on wpierw psie siki i kupy wącha . Wiem że miłośnicy obcałowywania się z psami odżegnaja mnie od czci i wiary ale trochę zatracilismy wartości i hierarchię . O zwierzęta należy dbać nie wolno robić im krzywdy ale nie uczłowieczajmy zwierząt .

 7. 8
  1

  Recenzencie Joli, buta połączona ze zwykłą ludzką pogardą to cechy totalsów,a obiąktywizm jest ci obcy, bo swoją wiedzę czerpiesz z TVN, no może jeszcze wyborczej. Ogarnij się bo nienawiść zabija.

 8. 5
  1

  Z Lulkiem potrafi rozmawiać ale za to z władzami Pleszewa nie potrafi rozmawiac ad połączeń autobusowych linii P do szpitala Pleszew.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick