Prawdopodobnie sięgał po paczkę papierosów. W wyniku wypadku zginęła 27-latka

2
Fot. Komenda Miejska Policji w Kaliszu
Nadmierna prędkość oraz - jak wynika ze wstępnych ustaleń policji - próba sięgnięcia po paczkę papierosów doprowadziły do śmiertelnego w skutkach wypadku, w którym śmierć poniosła 27-latka. Do tragedii doszło w miejscowości Szadek w powiecie kaliskim.

Wypadek miał miejsce dokładnie na drodze wojewódzkiej nr 470 w miejscowości Szadek w gminie Ceków-Kolonia w powiecie kaliskim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 24-letni kierowca hondy civic, obywatel Gruzji, jechał od miejscowości Ceków w kierunku Kalisza. – Kierując pojazdem i chcąc sięgnąć po paczkę papierosów znajdującą się między fotelami oraz w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w skarpę przydrożnego rowu, doprowadzając do wywrócenia pojazdu. W wyniku poniesionych obrażeń, w szpitalu zmarła pasażerka pojazdu, 27-letnia obywatelka Ukrainy – informuje kom. Witold Woźniak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Do szpitala trafiły wszystkie osoby, które znajdowały się w pojeździe. Pod opieką lekarzy znajduje się jeszcze 30-letni obywatel Ukrainy. 24-letnia tej samej narodowości, po przeprowadzonych badaniach została zwolniona do domu. 24-letni kierowca hondy został zatrzymany w kaliskiej komendzie i jest do dyspozycji prokuratora.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick