DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Posłuchają śpiewu Matteo Bocellego na żywo! [WYNIKI KONKURSU]

Ogłaszamy wyniki konkursu, w którym do wygrania były bilety na koncert Matteo Bocellego.

Aby powalczyć o bilety, należało odpowiedzieć na pytanie: „Skąd u Ciebie sympatia do Matteo Bocellego oraz który jego utwór jest Ci najbliższy i dlaczego?”.

A oto odpowiedzi, które wybrała komisja konkursowa:

Małgorzata Żygadło-Pimpao: Uważam Matteo Bocelli za osobę bardzo ciepłą, naturalną, daje on nam słuchaczom wspaniały prezent w postaci śpiewu, które jest nie tylko piękny ale przekazuje tak wiele emocji. Pozwala przenieść się myślami w inny świat mega pozytywny. Piosenką, która jest bardzo mi bliska to „Tempo” bo uwielbiam tańczyć, a ona opowiada historię z imprezy. Nie jedna osoba będąc na dyskotece czuła się jak on. Rozmowa, fascynacja drugą osobą, taniec dwóch bratnich dusz.Gdzie chłopak mówi do dziewczyny give me your tempo. Kocham tą piosenkę. Bardzo bym chciała usłyszeć ją na żywo. Wyrażam zgodę na wypowiedzenie się przed kamerą i lib uwiecznienie na fotografii.

Krzysztof Radefeld: Moja sympatia u Mateo wzięła się gdy zobaczyłem jak śpiewa u boku ojca. Cenie u profesjonalizm i więź jaka łączy go z ojcem oraz szacunek i profesjonalizm wobec słuchaczy. Najwięcej uwielbiam utwór „Carusso” widać w nim  ile wkłada serca w to co robi i że przekazuje emocje przez śpiew.

Tomasz Gabryś: Matteo Bocelli jest niesamowitym piosenkarzem. Ma wyjątkowy tembr, brzmienie, osobowość. Przeżywa swoją muzykę. Nie udaje. Jest po prostu sobą. Matteo to człowiek, który wychodzi na scenę i czaruje głosem. Ciężko wybrać jeden jedyny utwór, który oddawałby osobowość artysty. Dla mnie to „Fasi” – to dla mnie utwór doskonały…. A jeśli mógłbym wybrać jeszcze jeden utwór – byłby to „Time To Say Goodbye”, który Matteo śpiewa w duecie ze swoim ojcem – Andrea Bocelli. Słyszałem już wiele wersji i wykonów tego utworu, ale ten sprawia, że po ciele płyną ciarki!

Małgorzata Niewieś: Matteo Bocellego po raz pierwszy usłyszałam we wspólnym utworze z ojcem pt.”” Fall on Me „. Od pierwszych słów wykonania tego utworu, zakochałam się, miałam ciarki na całym ciele. A, że jestem ogromną fanką talentu Andrea Bocellego, zainteresowałam się również utworami jego syna. Okazało się, że również ma interesujący głos, który w wykonaniu swoich utworów łączy klasykę że współczesnością. Najbliższy mojemu sercu jest właśnie utwór ” Fall on Me”. Najbardziej poruszająca w tym utworze jest relacja ojca i syna-czysta, pełna miłości i zaufania. Jest to utwór bardzo ważny dla mnie , mojego taty już ze mną nie ma, więc słuchając go porusza on we mnie takie emocje, które są trudne do opisania. Możliwość uczestniczenia na żywo w tym niesamowitym koncercie, byłaby wspaniałym prezentem na okrągłe urodziny.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz