Poparzona 9-latka walczy o życie na OIOM-ie

1
9-letnia dziewczynka przebywa na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej dla dzieci w ostrowskim szpitalu. Została przetransportowana do placówki z województwa dolnośląskiego, gdzie doznała bardzo poważnych poparzeń ciała. Jej stan określany jest, jako bardzo ciężki.

Dziewczynka została przetransportowana do ostrowskiego szpitala z wrocławskiej placówki. Dziecko przebywa na OIOM-ie dziecięcym Wielkopolskiego Leczenia Oparzeń. – Jej stan jest bardzo ciężki – informuje Adam Stangret, zastępca kierownika SOR w Ostrowie.

CZYTAJ TAKŻE: O krok od tragedii. 11-latka podtruła się tlenkiem węgla

To już kolejne dziecko, o którego życie walczą ostrowscy lekarze. W połowie listopada informowaliśmy na łamach naszego portalu o 11-miesięcznym dziecku, które również w ciężkim stanie zostało przekazane w ręce medyków.

Według nieoficjalnych informacji do jakich udało nam się dotrzeć, przyczyną poparzenia był pożar biokominka. Póki co, nie mamy oficjalnego potwierdzenia w tym temacie. Gdy tylko otrzymamy dokładne informacje, opublikujemy je na naszym portalu.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Ja pomagam, on pomaga, ona pomaga, pomagamy my. Pomóż i Ty. Ratujmy Panią Asię. Nowotwór nie może być silniejszy. Pomagała niepełnosprawnym dzieciom, teraz sama potrzebuje wsparcia. Współzałożycielka fundacji Stworzenia pana Smolenia walczy z ciężką chorobą. Pomóż jej dalej żyć. https://www.siepomaga.pl/joanna-kubisa

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick