Pojadą „Śladami Republiki Ostrowskiej”

0
Zapraszamy do udziału w IV Rajdzie Samochodowym "Śladami Republiki Ostrowskiej", który odbędzie się 11 listopada 2017 roku. Start i meta Rajdu zlokalizowana będzie na Rynku w Ostrowie Wielkopolskim. Start o godzinie 8:45. Biuro Rajdu czynne od godziny 8:00 w dniu imprezy.

Ideą organizacji Rajdu jest uczczenie kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, a także podkreślenie historycznej roli Republiki Ostrowskiej. Trasa Rajdu zostanie przygotowana przez Automobilklub Ostrowski, który jest współorganizatorem imprezy. Trasa będzie wiodła przez powiat ostrowski.

Po drodze trzeba będzie odpowiedzieć na pytania związane z Republiką Ostrowską, a na Punktach Kontroli Przejazdów wykonać określone zadania sprawnościowe. Dla najlepszych załóg przygotowano puchary. Wyróżnieni zostaną także najlepsi w teście wiedzy historycznej. Na wszystkich będzie czekać poczęstunek.

Regulamin Rajdu oraz formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce „IV Rajd Samochodowy „Śladami Republiki Ostrowskiej” na stronie www.automobilklub.ostrow-wielkopolski.pl.

Zgłoszenia załóg przyjmowane są jeszcze przez tydzień – do 09 listopada 2017 roku.

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick