Podwójna wpadka kandydatki na posłankę

6
Podwójną wpadkę zaliczyła kandydatka na posłankę Bożena Henczyca. Podczas konwencji Koalicji Obywatelskiej zorganizowanej w ostatnią niedzielę w Ostrowie Wielkopolskim, zabrała głos i - niewykluczone, że ze stresu - pomyliła datę wyborów. W tej samej chwili się poprawiła, ale w kolejnym zdaniu w połowie wyrazu ponownie popełniła gafę. Z pomocą kolegów szybko się jednak poprawiła.

Podczas konwencji Koalicji Obywatelskiej, która odbyła się w ostatnią niedzielę w budynku Starej Biblioteki w Ostrowie Wielkopolskim, głos zabrały najważniejsze osoby na listach do sejmu i senatu w październikowych wyborach. Jedną z nich była posłanka Bożena Henczyca, która po raz kolejny ubiega się o mandat w wyborach parlamentarnych.

ZOBACZ TEŻ: Schetyna przyjechał do Ostrowa i… zaparkował na chodniku? [ZDJĘCIA]

W wystąpieniu zachęcała do pójścia na wybory, ale popełniła gafę myląc październik z listopadem. Chwilę później poprawiła się, ale przechodząc do kolejnej myśli o zwycięskich powstaniach wielkopolskich, niewiele brakowało, a powiedziałaby… „warszawskich”.

Uczestnicy konwencji wykazali się dużą życzliwością i chęcią niesienia natychmiastowej pomocy. Być może dzięki temu udało się uniknąć poważnej wpadki.

ZOBACZ TEŻ: Schetyna na konwencji KO w Ostrowie: „Chcemy, by Polacy mieli gwarancję, że są leczeni, jak Francuz, Włoch czy Niemka”

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. POKO się myli minister gabinetu cieni pomylił się o 100 miliardów dziury budżetowej w związku z 500+ to niejaki pan Żońca uczeń Balcerowicza . Prywatyzacja = { doprowadzić do upadłości i kupić za grosze a potem rżnąć wielkiego biznesmena }…

    • No są mądre, tylko że te mądre, douczone i niepokorne niedopuszczane są do głosu, tutaj przez Urbaniaka ponieważ to dla niego bardzo duze zagrożenie. Milena Kowalska została pominieta przez Kolegę posła i nie mogła zabrać głosu.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick