Piłkarz Victorii zbiera pieniądze na operację

1
screen z serwisu zrzutka.pl
Zawodnik Victorii Ostrzeszów zbiera na operację więzadła krzyżowego. Doznał kontuzji podczas ligowego meczu rozegranego w czerwcu. Diagnoza oznacza długą absencję - operację i rehabilitację. Dopiero wtedy będzie mógł wrócić do uprawiania sportu, co jest jego wielką miłością. Kacper uwielbia piłkę nożną, bieganie, boks, treningi na siłowni i górskie wycieczki. Zebrano do tej pory ok. 20 proc. wskazanej kwoty. Potrzeba 12 tys. zł.

Kacper Hoffgunst to młody piłkarz Victorii Ostrzeszów, który w meczu przeciwko Ostrovii 1909 w ramach PROEKO IV ligi doznał kontuzji. Nie był w stanie kontynuować gry i zszedł z boiska. Wyniki badań wskazały zerwanie więzadła krzyżowego przedniego. Konieczna będzie rekonstrukcja.

Zabieg kosztuje sporo pieniędzy. Zorganizowano zbiórkę na pokrycie kosztów leczenia zawodnika. Kocham piłkę nożną, bieganie, boks, siłownię, górskie wycieczki. Wizja odpuszczenia aktywności fizycznej na dłuższy czas jest dużym ciosem. Jednak operacja jest konieczna, abym mógł bezpiecznie wrócić do sportu” – pisze Kacper na stronie zbiórki w serwisie zrzutka.pl.

Operację zaplanowano na 9 lipca, a przeprowadzi ją dr Jacek Jaroszewski – lekarz Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. Zabieg to jedno. Zaraz po nim piłkarz nie wróci do pełnej sprawności. Potrzebna będzie długa rehabilitacja, aby Kacper ponownie mógł uprawiać sport i wrócić do gry w Victorii Ostrzeszów. Jestem zmotywowany, żeby ciężko pracować i wrócić na boisko tak szybko jak to będzie możliwe” – zapowiada kontuzjowany piłkarz.

W chwili pisania tego artykułu na stronie zbiórki widnieje, że zebrana kwota wynosi nieco ponad 2,4 tys. zł. To ok. 20 proc. całej sumy. Potrzeba 12 tys. zł.

LINK DO ZBIÓRKI

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Poważnie? Rozumiem zbiórkę na chore dziecko czy na bardzo drogi lek…ale publicznie prosić o pieniądze bo chce sobie za piłką pobiegać? Do roboty we wakacje (takiej siedzącej) I na zabieg będzie. Naprawdę niekorzy to już wstydu nie mają. Tak czy owak zdrowia życzę

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick