Pijany przechodził przez płot. Metalowy pręt wbił mu się w nogę

2
W miejscowości Trzemeszno, w powiecie krotoszyńskim doszło do bardzo groźnego wypadku. Mężczyzna przechodząc przez płot, nadział się na metalowy pręt. Potrzebna była interwencja nie tylko Pogotowia Ratunkowego, ale także strażaków.

Strażacy musieli przy pomocy narzędzi hydraulicznych przeciąć pręt – Pomocy w przetransportowaniu osoby poszkodowanej potrzebował Zespół Ratownictwa Medycznego. Po przybyciu na miejsce ustalono, że na płocie odgradzającym posesję znajduje się mężczyzna, a w udzie ma wbity metalowy pręt – relacjonuje kpt. Tomasz Patryas, oficer prasowy krotoszyńskiej straży pożarnej.

Mężczyzna poszedł w odwiedziny do swojego kolegi z lat szkolnych. Podczas spotkania doszło do kłótni między mężczyznami i gospodarz wyprosił kolegę ze swojego domu. Ten próbował przejść przez płot. – Jak wykazały późniejsze badania szpitalne, 29-letni poszkodowany miał w organizmie ponad trzy promile alkoholu – informuje asp. Piotr Szczepaniak z KPP w Krotoszynie.

Pręt wbił się w pachwinę i uszkodził tętnicę. Mężczyzna stracił dużo krwi. Natychmiast przewieziono go do szpitala gdzie przeszedł operację.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. Patrzyłam czy ktoś miał podobnie jak ja ale jednak nie. We wszystkich świętych wpadłam do betonowej dziury w której był pręt i wpadłam do niej lewą nogą i sie nadziałam. heh

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick