Pijana 14-latka trafiła do ostrowskiego szpitala. Przebywa na OIOM-ie dziecięcym

13
Do ostrowskiego szpitala trafiła 14-latka w stanie upojenia alkoholowego. Jej stan określany jest, jako stabilny. Przebywa na OIOM-ie dziecięcym. Policja prowadzi czynności, które pozwolą im wyjaśnić kto podał lub sprzedał nastolatce alkohol.

14-latkę trafiła do szpitala w poniedziałek. Dziewczyna była w stanie upojenia alkoholowego. Lekarze walczą o powrót nastolatki do zdrowia, jej stan określany jest, jako stabilny. – Pacjentka przebywa na OIOM-ie dziecięcym. Jej stan poprawia się – mówi Adam Stangret z ostrowskiego szpitala.

Sprawą zajęła się także ostrowska policja. – Wyjaśniamy tę sytuację oraz jej wszystkie okoliczności. O sprawie zostanie także powiadomiony Sąd Rodzinny – poinformowała mł. asp. Małgorzata Michaś.

W czerwcu informowaliśmy o 15-latce, która trafiła do szpitala, mając w organizmie 4,8 promila alkoholu. Na szczęście jej stan szybko się poprawił i już następnego dnia odłączono ją od respiratora. Dwa dni później wyszła do domu, a badania nie wykazały żadnego poważnego uszczerbku na zdrowiu.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT:

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

13 KOMENTARZE

 1. Masakra jakaś,kolejna która dala w szyję jak to prezes mowil,tak to jest jak rodzice na wszystko pozwalają ,gówniarstwo raczej nikt na siłę jej nie wlewał.

  • „Fanatyku” napisz jaśniej, co ma do tego PiS? Niedługo napiszesz, że liście opadły przez nieudolny PiS.

  • @ZK – sponsorowanie patologii 500+
   Narobio dzieci, ma powiedzmy 2500+, do roboty nie idzie, bo mu „prezes daje”, a dzieciaki ma w dupie, bo darmowy hajs wpada.

  • ach to złe bezstresowe wychowanie… a jakie jest dobre? pełne stresu, krzyku i bicia? to nie wina bezstresowego wychowania, tylko braku jakiegokolwiek wychowania i olewanie dziecka. to jest różnica…

 2. Brawo Jarosław Kaczyński ! A tak na Ciebie wieszali psy jak powiedziałeś prawdę między oczy. A najbardziej ten „pro-polski” Tvn.

 3. Còż Piaski szerokim łukiem omijane a miejsca spotkań młodych kompletna olewka ,ale co tam aby do emerytury i przecież to nie ich dzieci piją i baluja i sobie niszczą wątroby i zdrowie, 🤔kolejna młoda zapiła .

 4. Wszystkich zapraszam w piątkowy lub sobotni wieczór na Nasz Rynek…
  Tam dopiero jest wesoło, takich „rekordzistów” jest bez liku.
  Właśnie, tu pojawia się pytanie :
  gdzie są rodzice i służby, które to tolerują?

 5. Społeczeństwo nie dorosło do demokracji,
  za dużo tolerancji dla młodzieży.
  Ryba się psuje od głowy jaki RZĄD takie SPOŁECZEŃSTWO,wolność TOMKU w swoim domku.
  Ci co walczyli o demokracje są największymi wrogami POLSKI – syf, kiła i mogiła.😎

  • A co ty wypisujesz ,za wszystkim stoją rodzice i rodzina ,mają wszystko gdzieś co ich dzieci robią ,dają kieszonkowe tylko nie zwracają uwagi na to co te pieniądze idą a jak jest afera to tylko aby za długo o tym nie gadano bo wyjdzie czyje dzieci ,jak raz zapił zapije kolejny i tak rosną młodzi alkoholicy i palacze ,tylko zdrowie i życie jest jedno a takie wyskoki pozostawiają trwały ślad w organizmie .

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick