15-latka walczy o życie w szpitalu. Poziom alkoholu wprawia w osłupienie

28
15-latka w stanie ciężkim przebywa na Oddziale Intensywnej Terapii Dziecięcej po tym, jak kompletnie pijaną przewieziono ją do szpitala z terenu ostrowskich Piasków Szczygliczka. Poziom alkoholu w jej organizmie wyniósł 4,8 promila! O sprawie została powiadomiona policja.

Do sytuacji doszło na terenie Piasków Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolskim. Do kompletnie pijanej nastolatki zostało wezwane pogotowie ratunkowe. Została przewieziona do ostrowskiego szpitala i przebywa na Oddziale Intensywnej Terapii Dziecięcej. Jej stan określany jest, jako ciężki. Poziom alkoholu w jej organizmie wynosił 4,8 promila!

O sprawie została powiadomiona policja, która prowadzi postępowanie w tej sprawie. – O sytuacji został powiadomiony opiekun nastolatki. Sprawa zostanie przekazana do Sądu Rodzinnego – informuje mł. asp. Ewa Golińska-Jurasz, oficer prasowy KPP w Ostrowie Wielkopolskim.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

28 KOMENTARZE

 1. 8
  13

  poziom alkoholu to jedno a ale impreza organizowana z publicznych pieniędzy gdzie teraz ci co pozyskali kasę i ci co ją tak radośnie przekazali?

  • 34
   2

   Czy istotne jest z czyich pieniędzy była zorganizowana impreza? Jakby impreza nie była z publicznych pieniędzy to małoletnia byłaby trzeźwa? Bezmyślność niektórych małolatów jest porażająca!

  • 2
   1

   zbulwersowana z um …. jakby była dobrze zorganizowana i własciwie nadzorowana to pewnie, to pewnie … a tu maił byc sukces zagospodarowania czasu dla Ostrowian przez naj… naj… naj…. .

 2. 69
  3

  Mam nadzieję,że dla tej nastolatki wszystko zakończy się dobrze… i po wyjściu -dupsko tak przetrzepać,że raz na zawsze smarkuli odechce się brać do ust jakiegokolwiek trunku z procentami. Młodzież jest tak rozwydrzona jak dziadoski bicz, za dobrze w dupskach mają- za dużo swobody.

  • 25
   10

   Nie pamięta wół jak cielęciem był. Mam 34 lata i doskonale pamiętam co się działo, jak miało się to 15-16 lat. Co prawda nigdy, aż tak ale w różnym stanie się bywało. W szkole byłem wzorowy, pochodzę z dobrego domu. Matki się bałem jak ognia i nic to nie zmieniło. Dziś wychowuje dzieci, alkoholu nie pije wcale. Radzę sobie w życiu. Jak czytam takie pierdzielenie, to śmiać mi się chce.

  • Odezwała się cnotka dewotka co nigdy w życiu nie popełniła błędu🤣
   Zdarzyło się i tyle ważne by dziewczyna z tego wyszła
   A te swoje porady wychowawcze to sobie w …. Wsadź

 3. 9
  13

  Panu Adamowiczowi funduje się tablice który nawet nie wiedział gdzie ostrów a tu usprawiedliwia się patrz zbulwersowana braki organizacyjne. Ten kto daje pieniądze publiczne podpisuje umowę a tam ma pobierający wpisane zabezpieczenie. Znaczy to że wydający i nadzorujący nie wypełnili umowy

 4. 7
  4

  W szkołach krzyczą, że kropli do ust nie brać, a przecież zakazane smakuje najlepiej. Rodzice niech uczą jak pić zdrowo w dorosłym życiu!

 5. 20

  Głupotą i brakiem empatii było zero zainteresowania leżącą nastolatką na pomoscie i nagrywający idioci te zdarzenie zamiast wzywać pomoc

  • 2
   1

   XYZ nie pisz tu i nigdzie bo nie masz wiedzy i nie wiele rozumiesz nt kto tj pokolenie JP II

 6. Obserwuję młodych mam szkołę na Kantaka i sklepy a najbliższy po drugiej stronie ulicy Żabka ,papierosy i alkohol jakby nigdy nic ,ten ktòry ma dowòd robi za słupa i bez tego też ktòryś kupi a i przy mnie kupowali piwo i papierosy ,przykład idzie od rodziny i kolegòw ,podłożyli dziewczynie świnie , oby nie doszło do wykorzystania , w ten upał ,żar leje się i picie i to w takiej ilości to masakra, młodzi alkoholicy rosną ,oby doszła do siebie a czy organizm po tym piciu da o sobie z czasem ,gdzie ta baba ktòra sprzedała im alkohol rozum miała ,tylko pracę i kasę miała w głowie , przecież to mogą być wasze dzieci .

 7. Moim zdaniem to nie istotne kto zorganizował imprezę lecz pytanie gdzie byli rodzice tego dziecka kiedy dziecko spożywało alkohol i dlaczego piła?????? Może miała jakiś konkretny powód że tak postapila

  • a czy samorządy może prowadza szkoły, organizują ludzi aby wygrać wybory ale najłatwiej ukarać słabego. Ktoś wydaje pozwolenia , ktoś powinien je kontrolować i nie dzieje się gdzieś tylko na terenie działania spółki której właścicielem jest miasto a którym zarządza …. ?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick