Pieszy potrącony przez autobus. Wypadek przy ostrowskim targowisku

7
Po godzinie 7.00 rano doszło do potrącenia pieszego przez kierowcę autobusu MZK. Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych przy ostrowskim targowisku na ulicy Głogowskiej w Ostrowie. Pieszy został zabrany do szpitala. Ze wstępnych informacji wiemy, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Przedstawiciele MZK informują, że nie ma żadnych utrudnień jeśli chodzi o podróżowanie komunikacją miejską. Autobus biorący udział w zdarzeniu zastąpił inny.

Do zdarzenia doszło około godziny 7.15. 56-letni mężczyzna został potrącony na przejściu dla pieszych przez kierowcę prowadzącego autobus MZK. – Pieszy został zabrany do szpitala. Czynności prowadzone są pod kątem kolizji – informuje mł. asp. Małgorzata Michaś, oficer prasowy KPP w Ostrowie Wielkopolskim.

Przedstawiciele MZK informują, że w kolizji brał udział autobus linii „C” i została już wysłana komunikacja zastępcza. Pasażerowie nie odczują problemów związanych z kursowaniem autobusów. W zdarzeniu brał udział jeden z najbardziej doświadczonych kierowców, którzy pracują w miejskiej spółce.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

 1. 26
  2

  To przejście to jest jedno z najgorszych tam się pchają na całego a ruch jest duży tam właśnie powinny być światła albo przejście w innych miejscu zrobić

  • 5
   1

   Widziałem nagranie z monitoringu. Cofam wcześniejsze słowa i przepraszam pieszego. Kierowca chyba przysnął.
   Co nie zmienia faktu że przyzwolenie na włażenie na ulice jest 🙂

 2. 1
  1

  Mają pierszeństwo… ale chodzą jak święte hmm „śnięte” krowy- bo myślą,że jak mają pierszeństwo … to to co się dzieje na jezdni ich nie interesuje…

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick