Pierwsze prace już są! Wciąż czekamy na Wasze kartki do świętego Mikołaja! [KONKURS]

1
Do 16 grudnia czekamy na kartki do świętego Mikołaja wykonane przez najmłodszych! Pierwsze prace zostały już dostarczone do naszej redakcji, ale czekamy na więcej! A 20 autorów najpiękniejszych - zdaniem komisji konkursowej - kartek zostanie nagrodzonych fantastycznymi prezentami, które ufundowała firma Vixon Media.

Konkurs kierujemy do najmłodszych, czyli dzieci w wieku od 4 do 8 lat. Warunkiem wzięcia udziału w zabawie jest wykonanie zadania konkursowego – własnoręczne przygotowanie pracy plastycznej dowolną techniką nawiązującą tematycznie do Świąt Bożego Narodzenia.

Praca musi zostać podpisana imieniem dziecka oraz danymi rodziców lub opiekunów prawnych: imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i adresem. Każdy uczestnik może przygotować tylko jedną pracę konkursową.

Na prace czekamy do 16 grudnia do godziny 16.00 w siedzibie Telewizji Proart oraz portalu wlkp24.info.

Komisja konkursowa wybierze 20 – jej zdaniem – najpiękniejszych prac. Nagrodzonych zostanie 10 dziewczynek oraz 10 chłopców. Zwycięzcy otrzymają fantastyczne nagrody, które zostały ufundowane przez firmę Vixon Media z Ostrowa Wielkopolskiego.

Ogłoszenie wyników nastąpi 19 grudnia na łamach portalu wlkp24.info, a wręczenie nagród dzień później, czyli 20 grudnia o godzinie 16.30 w siedzibie Telewizji Proart przy ulicy Wolności 19 w Ostrowie Wielkopolskim.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Święty Mikołaju proszę spraw by politycy lokalni i krajowi przestali w końcu kłamać i nas oszukiwać na każdym kroku.
    Jakbyś jeszcze znalazł polityków, którzy zajmą się na 1 miejscu rozwiązywaniem faktycznych problemów, a nie robieniem wszystkiego dla głosów to byłoby cudownie.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick