Oświadczenie Platformy Obywatelskiej i radnych niezależnych w sprawie spotkania ze spółką BM Slam

12
Sporo emocji wywołuje spotkanie radnych z przedstawicielami spółki BM Slam w związku z budową przez miasto hali sportowej oraz remontem hali przy ul. Kusocińskiego. Otrzymaliśmy kolejne oświadczenie.

Do naszej redakcji napłynęło nie tylko oświadczenie Klubu Radnych Niezależnych, ale także pismo podpisane przez radnego Andrzeja Kornaszewskiego w imieniu Klubu radnych Platformy Obywatelskiej i radnych niezależnych.

Czytamy w nim: „Spotkanie informacyjne radnych ze wszystkich klubów i niezależnych z przedstawicielami spółki BM SLAM, które odbyło się we wtorek 22 maja br. w urzędzie miejskim, zostało zwołane na prośbę przedstawicieli spółki, którzy chcieli zapoznać panią prezydent i radnych ze swoją najnowszą propozycją dotyczącą obiektów przy ul. Kusocińskiego.

Rada miejska dwukrotnie w okresie ostatnich lat dała zielone światło pani prezydent Klimek odnośnie wyboru działań i środków finansowych dotyczących budowy hali widowiskowo-sportowej. Informacyjne spotkanie wtorkowe nie zmienia więc jednego – to pani prezydent podejmuje w chwili obecnej jednoosobowo decyzje w sprawie hali, to pani prezydent odpowiada za jak najkorzystniejsze dla miasta i mieszkańców wydanie na ten cel publicznych pieniędzy.

W imieniu Klubu radnych Platformy Obywatelskiej i radnych niezależnych
Andrzej Kornaszewski”.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

12 KOMENTARZE

  1. Redaktorze naczelny – czy to co Pan napisał to cytat czy Pana „twórczość”? Jeżeli to cytat to świadczy o stosunku radnych do Pani Prezydent i Urzędu („pani prezydent”, „w urzędzie miejskim”, „Rada miejska”). Natomiast jeżeli to Pana „twórczość” to świadczy to o zwykłym niechlujstwie dziennikarskim…

  2. „Ortograf” – ale „urząd miejski” to nazwa instytucji! Powrót do szkoły to powrót do młodości więc może skorzystam z sugestii pod moim adresem.

    • Urząd miejski to tak jak starostwo- rodzaj urzędu. Nazwa to Urząd Miejski Ostrowa Wielkopolskiego. Urząd gminy też piszemy z małej litery, nazwa to np Urząd Gminy Ostrów Wielkopolski. Wróć do szkoły np do wieczorówki i poducz się trochę, bo kiepsko z twoją wiedzą.

  3. ostrów zasługuje na nowa hale, a nie na przekrety w rodzinie kornaszewskich… miasto przekazało hale za darmo a teraz ma ją odkupywać za 15 mln złotych…??? jak to przejdzie to sam zainteresuje tym CBA bo to przekręt śmierdzący na kilometr

    • Ty uważaj bo wyladujesz w sądzie. Hala jest firmy BM SLAM. Hala nigdy nie była miasta . Teraz włąściciele chcą ją wyremontować i ewentualnie po remoncie sprzedać za prawie 15 milionów. Ty to CBA wyślij tam gdzie przekręty są. Może zainteresowałbyś się dlaczego p. prezydent nie chce się nawet zainteresowac tą ofertą tylko woli budować za 30 milionów hale jak miasto nie ma kasy. Może sie zainteresujesz kto najczęściej wykonuje inwestycje miejskie i dlaczego robi je tak drogo hejterze.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick