Ostrowskie PSZOK-i zamknięte do odwołania!

8
Fot. UM Ostrów
Władze Ostrowa Wielkopolskiego zdecydowały o zamknięciu PSZOK-ów na terenie miasta do odwołania. Decyzja jest podyktowana troską o bezpieczeństwo mieszkańców, pracowników "MZO" i firmy "KOSZ".

Kwarantanna spowodowała, że wzięliście się za wiosenne porządki i zapragnęliście posprzątać obejście, wywożąc odpady do jednego z Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych? Od teraz to niemożliwe. W poniedziałek 30 marca władze Ostrowa Wielkopolskiego zamknęły wszystkie tego typu miejsca, a więc te zlokalizowane przy ul.: Staroprzygodzkiej 121, Batorego 35 oraz Wylotowej 57.

CZYTAJ: Targowiska znowu otwarte! Jest decyzja wojewódzkiego sanepidu!

„Decyzja ta podyktowana jest troską o bezpieczeństwo zarówno mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego, jak i pracowników Zakładu Oczyszczania i Gospodarki Odpadami „MZO” S.A. oraz Firmy Usługowej „KOSZ” Sp. z o. o.” – czytamy w komunikacie wydanym przez władze miasta.

PSZOK-i pozostaną zamknięte do odwołania.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

8 KOMENTARZE

 1. 6
  7

  To dopiero będzie smród i wszech ogarniajacy syf ,już panuje wirusowa pandemia to jeszcze to ,zwierzaki w lesie nie będą mogły przejść aby się nie obalić o ludzkie śmieci,a potem nie dziwota ze na świecie jest wirusowy syf.😕

 2. Dlaczego mnie to dziwi że straż miejska nikogo nie ukarała za opuszczenie kwarantanny. Czy oni mają jakiekolwiek wyniki swojej służby?

 3. O czym my tu mówimy, jeśli np. z ZUS, na zapytanie o możliwość przesłania formularzy zdalnie, otrzymujemy pismo:

  „Wniosek wysłany do nas mailem, nie jest wnioskiem, na podstawie którego możemy przyznać świadczenie. Aby uzyskać prawo do jednorazowego odszkodowania, należy złożyć wniosek w odpowiedni sposób, tj. wysłać pocztą lub dostarczyć do placówki ZUS. W obecnej sytuacji w placówkach ZUS zostały wydzielone specjalne strefy, w których umieszczone są skrzynki na dokumenty. Do tych skrzynek można złożyć dokumenty bez kontaktu z pracownikiem ZUS.”

  Czy Rząd żyje w innej rzeczywistości niż urzędnicy i petenci?

 4. Na pszoka jeżdżę co średnio co dwa tygodnie to gdzie mam składować śmieci na mojej posesji ,będzie mogła dobrać się do tego dzika zwierzyna , nie rozumiem sensu zamykania kiedy wywożąc śmieci nie miałem nawet kontaktu z pracownikami bo sam składałem śmieci do właściwego pojemnika

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick