Ostrowskie licytacje na WOŚP. Sprawdź, co będzie można zdobyć [WIDEO]

0
Można już dzwonić i proponować kwoty, za poszczególne fanty w licytacjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ostrowski sztab uruchomił w tym celu linię telefoniczną. A będzie o co walczyć, bo tegoroczne przedmioty wystawione na licytacje zapewne skuszą wielu. Szczegóły znajdziesz na wlkp24.info.

Nie jest tajemnicą, że każdy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbiórką pieniędzy oraz licytacjami stoi. Tak też będzie w najbliższą niedzielę, ale ostrzyć zęba na poszczególne fanty można zacząć już teraz. W Ostrowie Wielkopolskim jak zwykle nie zabraknie do wylicytowania świetnych przedmiotów w tym karnetów, koszulek czy piłek z autografami, dzieł sztuki, a także wielu innych gadżetów, które zapewne zgromadzą wielu chętnych przebijających cenę.

CZYTAJ TEŻ: Złote serduszko trafi do ostrowskiego sztabu WOŚP

Na fanpage’u ostrowskiego sztabu WOŚP już można oglądać przedmioty przeznaczone na licytację. To m.in. dzieło lokalnego artysty o światowej rozpoznawalności Janusza Jurka. Jest też niecodzienny stolik kawowy czy karnety na mecze lokalnych drużyn sportowych.

Od piątku pod numerem telefonu 795 808 908 można proponować kwoty wystawionych produktów.

>> WIĘCEJ INFORMACJI O WOŚP 2023 <<

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick