Ostrowski rower miejski stanął przy ulicy Paderewskiego

4
Przy basenie Olimpijska i dworcu PKP w Ostrowie Wielkopolskim stanął rower miejski, z którego będą mogli korzystać wszyscy mieszkańcy miasta. "Pierwsze cztery godziny wypożyczenia są darmowe" - tłumaczy Marek Pogorzelski, rzecznik prasowy firmy NextBike, która dostarczyła rowery do Ostrowa.
redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Dziwię się, że pani prezydent nadal nie wyciągnęła żadnych wniosków i pozuje do zdjęć z człowiekiem, który uchodzi za największego oszusta, złodzieja i niegodziwca w mieście. W ten sposób traci resztki swojej już i tak znacznie nadwątlonej reputacji. Ale konkurencyjny portal promuje (ich) i nakłada cenzurę na wypowiedzi krytyczne.

  2. Gdzie ten rower – bo ja nie widze żadnego przy Olimpijskiej ? Co za ustawka dla mediów, jak zwykły ostrowianin nie może skorzystać ? Ktoś tu sobie z nas zakpił !

    • Pani prezydent jechała na wycieczkę do Francji, tzn oficjalnie podpisać coś tam coś tam z kolejnym miastem, no to musiała przed rozpoczęciem działalności tego roweru (podobno w poniedziałek) sesje zdjęciową sobie walnąć. Sorry Winnetou, pijar tego wymaga. Nie można sobie odpuścić okazji pochwalenia się. Ja to rozumiem. Choć mówiąc szczerze boję się ostatnio otwierać lodówkę, a nuż z niej wyskoczy z okrzykiem tadaaaam nasza pani prezydent?

  3. Sobota 7 pazdziernika 2017 roku godz 10,25 parking przy dworcu PKP (ul.Towarowa/Dworcowa) – stanowiska są.Super! ale puste 🙁 rowerów nie ma :((( To do wiosny czekamy?a to sobie cennik poczytałem.Więc do 4 godz GRATIS ,a potem 10 zł za godzinę…………

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick